Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » FONTOS! Helyre lehet még ezt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FONTOS! Helyre lehet még ezt hozni?

Figyelt kérdés

A barátom (18) ma bevallotta hogy megcsalt. És elmondta hogy nagyon megbánta. Azt kérte hogy ne dobjam ki mert szeret és csak egy kicsit részeg volt. Én csak kértem egy kis időt hogy gondolkozzak de nem tudom mit tegyek. Mert attól még hogy szeretem megbántott és még haragszom rá.

Volt már valaki hasonló cipőben?

Tapasztalatok?

Minden választ előre is köszönök.

17/L



2016. máj. 9. 21:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Én voltam már ebben a cipőben, szintén megcsalt a barátnőm.

Én azt mondom, hogy mindenki megérdemel egy második esélyt, ha elismeri hogy hülye volt, hibázott, és hogy többet nem teszi meg. Szerintem az már egy hatalmas plusz pont, hogy bevallotta, és megbánta. Én úgy érzem, hogy akiben van annyi, hogy ezt elmondja, az mindenképpen megérdemel még egy esélyt. Nyilván ha megint elcseszi, akkor vége. Én adtam egy második esélyt, utána 2 évig együtt voltunk még, és én szakítottam a végén, szóval igen, hiszem hogy helyre lehet hozni.


18/f

2016. máj. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Mit értesz megcsalás alatt? Csók, vagy valóban megcsalt?
2016. máj. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

És te mit értesz valódi megcsalás alatt?

Mert ha arra amire én (le is feküdt valakivel) akkor igen, úgy.

2016. máj. 9. 21:22
 4/13 A kérdező kommentje:

#1


Köszönöm a válaszod, megszívlelem. ;)

2016. máj. 9. 21:27
 5/13 A kérdező kommentje:
Ha valakinek van más tapasztalata illetve véleménye azokat is szívesen olvasom...
2016. máj. 9. 21:30
 6/13 anonim ***** válasza:

Ne dobd ki... Máskor legyél vele mikor bulizni megy és akkor nem történik ilyen.

Jó pont, hogy elmondta... Adj még egy esélyt, és nem hiszem, hogy mégegy ilyen történik. :) Nyugi...tudom, hogy milyen érzés, de próbáld meg...te sem szeretnéd elveszíteni :)

2016. máj. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Igazabol,hogy bevalotta ez mar elég indok ahhoz hogy megbocsass neki.De ne egybol,mert ujbol meg fogja tenni,es ujbol arra hivatkozik hogy reszeg!mindenkepp ugy bocsass meg neki,hogy utana soha tobbe nem gondoljon erre!
2016. máj. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
48%

Én voltam már ilyen szituációval egy lánnyal, egyszer megcsalt bevallotta, megbocsájtottam neki nagyon megbánta, majd később megint megcsalt ezt már mástól tudtam meg, ezt is megbánta legalábbis ő azt mondta, de én nem adtam több esélyt neki. Aki egyszer megteszi többször is megfogja...


18/f

2016. máj. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ez bizalmi kérdés. Ha meg tudjátok oldani, hogy újra teljes legyen egymás irányába a bizalom, csak akkor lehet értelme a folytatásnak.
2016. máj. 9. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenki válaszát!!
2016. máj. 9. 23:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!