Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » FONTOS! Helyre lehet még ezt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FONTOS! Helyre lehet még ezt hozni?

Figyelt kérdés

A barátom (18) ma bevallotta hogy megcsalt. És elmondta hogy nagyon megbánta. Azt kérte hogy ne dobjam ki mert szeret és csak egy kicsit részeg volt. Én csak kértem egy kis időt hogy gondolkozzak de nem tudom mit tegyek. Mert attól még hogy szeretem megbántott és még haragszom rá.

Volt már valaki hasonló cipőben?

Tapasztalatok?

Minden választ előre is köszönök.

17/L



2016. máj. 9. 21:07
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Mindenképp húzd el a megbocsátást, ne kapja meg könnyen. Lássa, hogyha még egy ilyet csinál, a tökeit is levágod :D De egy második esély mindenkinek jár.
2016. máj. 10. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Te ismered őt. Ha látod, hogy tényleg megbánta és bízol benne, hogy nem fog megtörténni máskor akkor megéri még egy esélyt adni a dolognak. Persze ki kell alakuljon a bizalom köztetek újból, úgy értem, hogy a részedről.
2016. máj. 10. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Mcgalagony17 válasza:

Engem még nem csaltak meg soha, de tudom, hogy nem tudnám megbocsátani, mert azzal a bizalmamat játszaná el a másik fél, és én úgy gondolom, hogy amit egyszer megtesz valaki, arra általában hajlamos... De az mindenképp becsülendő, hogy bevallotta. Neked kell tudni, hogy tudnád-e vele folytatni tiszta lappal, mert annak semmi értelme, ha utána időről-időre felhánytorgatnád...


22/N

2016. máj. 12. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!