Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

En 19 lany, o 21 fiu


Tanacstalan vagyok. Van baratom 3 eve. Egy ideje nem ugy vannak a dolgok mint az elejen. Nem jarunk sehova, mar nem nagyon csokolozunk. A csaladom is mondta mar, hogy tul hamar "vege a szerelemnek" vagyis hamar elmult az az erzes. Egyutt lakunk 2 eve. En nem tudom elkepzelni nelkule a jovom vagyis nem tudom mi lenne velem nelkule. Kicsit bovebben a kapcsolatunkrol: nem csokolozunk,nem beszelgetunk, sokat veszekszunk, en megteszek erte mindent o kevesbe. Egyre jobban zavarnak a hibai, o nagyon burkoltan mutatja ki az erzeseit, nincsen rajtam kivul senkie. Anyukaja kulfoldon el, nem tartjak a kapcsolatot regota,az apjaval soha sem, mostoha tesoja van , de vele mindig osszevesznek. Egyebkent nagyon jo pasi jol nezki meg minden, de valahogy meg sem erdekel mar ugy folyton masra gondolok. Es itt a hiba. Kb egy honapja osszevesztunk es ezeket mind elmondtam neki, de o nem fogta el , mindig azt mondja hogy "ne farasszam"....En mondtam neki , ha igy folytatja es ilyen egyoldaluan all hozza a dolgokhoz , hogy en mindent erte o semmit ertem akkor vege lesz stb. Itt nagyon nagyot hibaztam, mar mint az a baj hogy nem bantam meg de hibanak szamit, megcsaltam. Egy kozos baratunkkal, csokoloztunk meg ilyenek, nem fekudtunk le csak egy napot egyutt toltottunk. En elmondtam neki a felrelepesem, azt hittem majd szakit, de nem szakitott. A sracot felhivta es mondta neki hogy miert csinalta ezt stb, ők azota nem beszelnek. Nem mondtam olyanokat hogy megbantam, meg nem jelentett semmit.. Eltelt par nap es mintha megsem tortent volna ugy viselkedett. A helyzet tovabbra is valtozatlan. A sracra nagyon sokat gondolok pedig akkor egy honapja lattam utoljara. Azota o is visszament az exehez. Nem beszeltunk szinten azota. Nem akarok irni neki vagy keresni ot, mert lehet boldog es nem is akar mar tolem semmit es nem jelentettem semmit neki... De folyton ra gondolok. Nem tudom mi tegyek :(

Kerlek segitsetek, rosszindulatuak ne vesztegesseg az idejuket a valaszra! Azoknak akik elolvastak es tudnak segiteni koszonom!!!


2016. máj. 11. 19:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem az lenne a legjobb lépés, ha minnél hamarabb ki tudnál ugrani ebből a kapcsolatból. Kezdj új életet, mert tudom milyen szar ha nem értékelnek..


18/f

2016. máj. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyet ertek az elsovel. Szerintem azert nehez elvalnod tole mert mar "hozza szoktal"
2016. máj. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, nagyon nehéz de sokszor elkepzeltem, hogy boldogabb lennek massal vagy csak ugy egyedul. A szüleimhez nem szeretnek vissza költözni, igy meg egy kis idő kell , hogy külön tudjak menni..
2016. máj. 12. 10:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!