Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tegyek? Most akkor várjak rá?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Most akkor várjak rá?

Figyelt kérdés
3 hónapja vagyunk együtt a barátommal de mar előtte is ismertük egymást. Oda volt értem, imádott és nem tudott betelni velem. Az utóbbi időben azonban megváltozott és mikor ezt felhoztam neki, hogy mondja el mit érez igazán, szeret e még egyáltalán, akkor azt mondta hogy nem tudja. Amikor velem van teljes a boldogsága de ha nincs velem akkor sincs semmi. Tehat nem hianyzok neki. Azt mondta szeret, csak nem ugy. Probalt maskepp de nem megy neki mert tul sok szarban volt mar es semmi sem a regi szamara. Nem értem őt. Rengeteget sirtam miatta. Mondtam is neki. Es hogy nem akarom elvesziteni. Mire azt mondta csak hagyjak időt neki. De kozben nem ir, es egyaltalan nem akar talalkozni velem es latni engem. Mit tegyek? Nem birom ki nelkule. Kezdjek el beletorodni, hogy elevszitem? Aztan hatha megsem? Nem értem mit érezhet mégis, nem érzem át. Azt mondta nem akarja hogy ne beszelgessunk meg semmi, de sehogysem jo neki.
2016. máj. 13. 19:50
 1/3 anonim válasza:
Hagyd a francba!
2016. máj. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem akarom elfelejteni. Ő az első szerelmem. Nem tudom elengedni.
2016. máj. 13. 20:18
 3/3 anonim válasza:
gondold magd z ő helyében..te mikor viselkednél vele igy? mi lenne az ok amiért ezt tennéd... szerintem már nem akar veled lenni csak tatja veled a kapcsolatot...elelem..de hiddel ettöl csak jobb kapcsolatod lehet már
2016. máj. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!