Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítsak vele? Nem tudok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítsak vele? Nem tudok dönteni!

Figyelt kérdés
Volt egy barátom, mondhatni az első "komolynak", kb 6 hónapja. Nem jártunk sokáig, talán 2 hónapig. Éreztem hogy szeret, udvarias volt, kedves, megértő meg minden. De egyik napról a másikra kiszerettem belőle. Nem értem miért, nem tett semmi rosszat. Szinte "meguntam". Bár ez se igaz, mert nem volt unalmas fiú. És most összejöttem ujra egy fiuval, aki nagyon is komolyan gondolja ezt a kapcsolatot, 5 napja vagyunk együtt, de ujra azt érzem, mint előzőleg. Ő is kedves meg minden, először szomoru lettem volna, ha nem jöhetek vele össze. De mostmeg mintha már nem szeretném. Nemtudom hogy megmondjam-e neki, vagy várjak minimum egy hónapot, mert nem akarok a fiúk szívével játszani, és nem akarom hogy mindenfélének elmondjanak. Segítsetek lécci! :((((
2011. jún. 3. 22:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha így érzel, akkor minél előbb szakíts vele. Ne várj egy hónapot, szerencsétlen esetleg jobban beléd habarodik, és csak rosszabb lesz neki, mintha még most az elején szakítanál.
2011. jún. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
drága. szakítani korrekten kell. nem bántani jobban, mint feltétlenül muszáj. ha így jársz el, akkor nem fognak megszólni. és a jövőre nézve, akár együtt maradsz ezzel a fiúval, akár nem. sokkal jobban gondold át, h kivel jössz össze. nem kell mindenkivel járni. randizzatok, ismerkedjetek hosszabban. azzal biztos nem veszítetek kapcsolati szempontból...
2011. jún. 3. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igazából ez a fiú már 1 éve osztálytársam, és egészen eddig közeli barátok voltunk... Minden nap számtalanszor elmondja h mennyire szeret. :( Köszönöm a válaszokat.
2011. jún. 3. 22:54
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem szabad húzni,mert egyrészt saját magadban tartod és ez még jobban feszültséget szít benned,ráadásul hamis álmokba ringatod a párod.

Biztos nem jó érzés,de inkább ne húzd.

2011. jún. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Gyakori kérdés a gyakori kérdéseken, hogy érett-e valaki a szexre. Mindig azt válaszolom, hogy igen. Egy 14 éves lány már bőven érett rá. Más kérdés, hogy valaki egy kapcsolatra is érett-e. Na, erre szerintem te még nem vagy érett. Ne haragudj.
2011. jún. 3. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Girlnextdor ***** válasza:
ugyan ezt muvelte egy baratnom is...egyik heten ebbe volt szerelmes masik heten abba aztan megint az elsobe majd a harmadikba a hetedikme majd a negyedikbe es mar a vegen ugy valtogatva volt szerelmes hol ebbe hol abba hogy szerintem mar o sem tudta. nem lehet hogy elobb magadban kellene letisztazd hogy egyaltalan kesz vagy e mar arra hogy kapcsolatod legyen. nem biztos hogy azert mert a tobbi veled egy idos ismerosod kapcsolatban el neked is kapcsolatot kellene fentartanod.ha biztos vagy abban hogy keszen allsz jarni valakivel akkor mielott ossze jonnel barkivel gondolkozz el azon hogy milyen ember is lenne az aki teged boldogga tudna tenni akire nem unsz ra, akinel nem mulik el 5nap utan a varazs, mert hidd el van olyan. en 7honapja vagyok a baratommal de meg most is alig varom, hogy lassam
2011. jún. 4. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!