Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítsak vele? Nem tudok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítsak vele? Nem tudok dönteni.

Figyelt kérdés

A barátom több mint valószínű, hogy elmegy dolgozni külföldre. Már 5hete nem találkoztunk a suli miatt, neki a meló miatt és nekem már nagyon hiányzik.:\'(

Mindig közbe jön valami...sajnos. Ha kimegy dolgozni, szerintem úgyis szakítani fogunk, de elsősorban az lenne a kérdésem, hogy most mit kéne tennem?!

Egy nagyon szomorú lány...:((16)


2009. szept. 26. 17:22
 1/9 anonim ***** válasza:

szakíts. a filmekben a szerelem mindent legyőz, de gyakorlatban ha nem találkoztok, akkor elfelejtitek egymást.

jobb ezt megelőzni.

2009. szept. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
biztos hallottál már arról hogy valaki arra szakít időt amire akar,ezzel szerintem mindent elmondtam de ha komolyan gondolná veled a jövőjét és fel akarná fogni hogy mennyire hiányzik neked már most akkor szerintem el se menne.
2009. szept. 26. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
nem akar kimenni miattam ,de mivel hatalmas lehetőség lenne neki, nem akarom hogy elszalassza.am meg anyukámék nem engedik azt hogy elmenjek hozzá,ő meg nem mindig tud eljönni.mindennap beszélünk,és nagyon szerelmes vagyok.igaz ő az első barátom,és tudom, hogy még lesz, ha akarom, de én most csak ŐT akarom...(U)ezért nem tudok dönteni...
2009. szept. 26. 17:29
 4/9 anonim ***** válasza:
74%
Ne hagyd hogy az érzelmeid döntsenek.Gondold végig,hogy ha 5jete nem találkoztatok a suli és a meló miatt akkor mi lesz ha kimegy külföldre dolgozni?Te is szomorú lennél,(ha igazán szeret Téged a fiú akkor)ő is szomorú lenne...végül vagy a srác talál kint egy lányt vagy te találsz itthon egy fiút és megcsalnátok a másikat.Megéri ez?
2009. szept. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
ha elengeded vagy elküldöd(amelyik tetszik)azzal magadat és őt is kínzod úgyhogy 2 lehetőség van:eldönti hogy téged vagy a munkát szeretné vagy te döntöd el hogy neki akarod a NAGY LEHETŐSÉGET vagy kettőtök kapcsolatát.amúgy ha nem akar elmenni miattad értékelned kéne hogy így szeret és tényleg nem kéne elengedne-elküldened!
2009. szept. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
de mondjuk ha 5 hete nem találkoztatok akkor ott már súlyos gondok vannak!
2009. szept. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha eleve úgy állsz hozzá, hogy úgyis szakítani fogtok, akkor tuti nem szereted már azt a fiút. Pláne hogy 5 hete nem találkoztatok csaka suli miatt... De nyilván ő is tudja már, hogymi lesz a vége, az ilyesmi nem egyik napról a másikra alakul ki. Szakítsatok szerintem!
2009. szept. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én is elutaznék a barátod helyébe, és nem azért, mert nem szeretlek, de ha ez egy nagyon nagy lehetőség lenne akkor nem szívesen halasztanám el. És nem úgy kell ehhez hozzá állni, hogy hogy ha úgy is kimegy akkor tuti szakítás lesz a vége, mert nem, igaz van akinél nem megy a távkapcsolat, de valakinél meg igen... minden ember más, szóval...meg kell próbálni, ha nem megy úgy is érezni fogjátok, ez csak is tőletek függ.

Ez h 5 hétig nem találkoztatok, hát nem tudom, nem tudhatjuk, hogy nála mi volt az ok, hogy nem ment el hozzád, és hogy ő mit is érezhet, de én azt mondom, hogy ne szakíts vele, amíg ott van veled, addig élvezd ezt az időt, és még az sincs kizárva, hogy ne működjön nektek a távkapcsolat. Csak akkor tudod meg, hogy ha a saját bőrödön tapasztalod. Elhiszem, hogy hiányozni fog, szereted, nehéz lesz stb...de benne van a pakliban, h te közben találsz mást...vagy valami :) úgyhogy csak fel a fejjel.

2009. szept. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
sztem szakits...bocs
2009. szept. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!