Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Agirl  kérdése:

Szakítsak vele?

Figyelt kérdés
Fél éve vagyok együtt a barátommal..meg csalt én pedig megbocsátottam nekem mert megigére, hogy minden jobb lesz..nagyon cst únyán beszél velem, nem keres sőt más lányok után jár..nagyon szeretem mit tehetek?
2016. ápr. 24. 15:33
 1/4 Like23 ***** válasza:
Ha egyszer megcsalt és megbocsájtottál neki akkor most valszeg nem vesz komolyan. Szakíts vele mielőbb és akkor legalább ég is egy kicsit!(mármint azért mert te szakítottál nem ő) tudom hogy nehéz de meg kell tenned ! Csak kihasznál téged...😔
2016. ápr. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha megcsalt hogy tudod még szeretni? Én már rég szakítottak volna vele!
2016. ápr. 24. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szakítás
2016. ápr. 24. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Adelll ***** válasza:
Szakits vele. Egyertelmu hogy te nem vagy olyan fontos neki mint amennyire ő neked :( kitartas!
2016. ápr. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!