Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Most mi lesz, mit akar tőlem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mi lesz, mit akar tőlem a srác!?

Figyelt kérdés
Múlt héten megismertem egy buliban egy srácot, egész héten beszéltünk, de úgy jött le, hogy tetszem neki, nyomult is, olyan megjegyzéseket is tett, perverzkedtünk is kicsit. Tegnap este megint találkoztunk egy szórakozóhelyen, táncoltunk sokat, ölelgetett, puszilgatott, fogta a kezemet. Azóta is beszélünk. Ő bejön nekem. Egy baj van: barátnője van... Erről még mem beszéltünk, lehet, nem is tudja, hogy erről tudok. Mit akar ezzel? Vagy mi lesz? Mit tegyek? 16/l 18/f

2016. máj. 21. 20:41
 1/4 anonim válasza:
Hát szerintem kuld el. Barátnője van, és fogja a kezed,meg puszilgat és tudom hogy még nem csók meg szex, de ezekből az lesz;D. És gondolj bele, ha járnál vele, akkor tuti hogy veled is azt csinálná, mint a mostani barátnőjével.
2016. máj. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"Múlt héten megismertem egy buliban egy srácot,"

"perverzkedtünk is kicsit"

Egy bulis pi.csa vagy. Igazából ennyire vagy való. Mást nem is lehet tőled akarni.

2016. máj. 21. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen, tényleg egy bulis p*csa lehetek😂 három havonta egyszer kb.elmegyek, most pont osszejott kettő egymás után. Meg semmi olyan durva nem volt... Meg egy bulis p*csa talán nrm írna ki ilyen kérdést se...😒
2016. máj. 22. 09:55
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor szimplán nem tudod,hogy kell viselkedni. Az ilyennel csak szórakozni lehet.
2016. máj. 22. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!