Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért nem ír vissza?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem ír vissza?

Figyelt kérdés
Van egy lány, akivel pár hete kezdtem el beszélni, mindig jókat beszélgettünk.. viszont mostanában nem szokott reagálni, látta hogy írtam, de nem válaszol.. mi lehet a baj? nem mondtam neki semmit, amitől megsértődhetett :/

2016. máj. 24. 06:40
 1/9 anonim ***** válasza:
61%
Nem tudom
2016. máj. 24. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
37%
leszar téged... a lányok már csak ilyenek, ne csüggedj lesz másik
2016. máj. 24. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
56%
rájött, hogy mégsem vonzódik hozzád, vagy talált egy jobb partit.
2016. máj. 24. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
70%
Szokásos módszer, egyszerre több sráccal flörtöl, és folyamatosan szórja ki azokat akik már nem érdeklik. Ne érezd magad rosszul, inkább örülj hogy egy ilyen tahóval nem sodort össze jobban a sors. Keress egy normális nőt.
2016. máj. 24. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem tahó, ez nem az a tipikus beképzelt lány, már akkor is tudtam, hogy normális, amikor még nem beszéltünk, a családja is segítőkész.. Azért nem hiszem hogy minden lány olyan, hogy mindig a jobb pasi kell neki
2016. máj. 24. 15:17
 6/9 anonim ***** válasza:

Szerintem szimplán közömbös vagy neki, vagy pedig elfoglalt :/

Max azt tudod csinálni, hogy újra írsz neki valamit hogy "na mi a helyzet, úgy eltűntél :D " vagy hasonlót. XD

2016. máj. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
már nem tart téged érdekesnek :)
2016. máj. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
nem tudok lemondani róla, teljesen belezúgtam
2016. máj. 25. 23:57
 9/9 anonim ***** válasza:
58%
Ez a kedvenc módszere, adja a szépet hogy beleszeress, utána eltűnik mert talált olyat aki jobban izgatja. Tipikus játékos viselkedés, már a 3. palit szédíti, amikor még mindig szerelmi bánattal küzdesz miatta. Soha ne kuncsorogj nő után, ha nem képes elég időt szakítani arra, hogy visszaírjon neked. Válaszolni valaki üzeneteire alapvető udvariasságot követel meg, amit ezek az "aranyos-kedves" lánykák nem tudnak teljesíteni. Még néhány ilyen alkalom után rájössz, hogy csak annyi energiát rakj bele egy ismerkedésbe, amennyit a másik is hajlandó.
2016. máj. 26. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!