Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Nem tudom kiverni a fejemből....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom kiverni a fejemből. Hogyan szerezzem vissza?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akivel jártunk körülbelül három hónapig. De mindez már egy éve volt, azóta is jó barátok vagyunk és olyan érzésem van hogy én sem vagyok még közömbös neki. Mit tegyek hogy visszakapjam?

2016. máj. 8. 15:25
 1/6 Tanácstalan Lány ***** válasza:
Szerintem vesd fel a témát előtte vagy célozgass neki hogy te még szereted őt hogy levegye. Ha nagyon nem birod nélküle akkor valld be neki
2016. máj. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Előzőnek igaza van . :)
2016. máj. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Tanácstalan Lány ***** válasza:
Szerintem vesd fel a témát előtte vagy célozgass neki hogy te még szereted őt hogy levegye. Ha nagyon nem birod nélküle akkor valld be neki
2016. máj. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Tanácstalan Lány ***** válasza:
Köszi😊!! De kérdező!! Milyen jeleket ad a srác?? Amitől ugy gondolod még nem felejtett el teljesen?? Ha akarod privátba is irhatod
2016. máj. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Attól félek hogy ha bevallom neki elveszítem és barátok sem leszünk.

Van mikor hazakísér hogy ne jöjjek egyedül, mindig mellém ül, sokat beszélgetünk és a kezem is megfogta, csak nem tudom hogy ez mind baráti gesztus e.

2016. máj. 8. 16:02
 6/6 anonim ***** válasza:
Verd erősebben, akkor a fájdalamtól elfelejted.
2016. máj. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!