Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Minek kellett ezért szakítania...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minek kellett ezért szakítania? (Több lent)

Figyelt kérdés
Ma szakítottunk a barátnőmmel mert nem mutattam meg neki a telóm meg hogy kikkel beszélgetek. Ő is tudja hogy utálom másnak mutogatni a telóm. Ha igazán megbízna bennem akkor nem kérné el de ha válaszolok bármilyen üzenetre amit nem ő írt akkor meg én vagyok lebaszva hogy kivel beszélgetek. Egyébként nem tudom hogy gondolta azt hogy csak vele beszélgetek mással nem. Róla is tudom hogy beszélget más pasival de én legalább megbízom benne és 4 hónap alatt egyszer nem nyúltam a telójához.
2016. máj. 27. 16:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Soha nem értettem az ilyen makacs embereket.

Döntsd el, hogy mi a fontosabb, a büszkeséged vagy a barátnőd.

Ha nincs mit takargatnod, és szereted akkor megmutatod. A felesleges vita elkerülése érdekében.

Ha makacskodsz, akkor meg edd meg amit főztél. Legalább a büszkeséged megmaradt.

Amúgy hozzátenném a védelmedben, hogy ennyiért nem szoktak a nők szakítani, csak ha már alakul mással, akivel jobban érzi magát, és direkt generálja a vitákat, hogy ne kelljen őszintén megmondani azt ami a háttérben van, és legyen mire fogni a szakítást.

2016. máj. 27. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ne sajnáld, jobb is ez így. Ha ilyen bizalmatlan, akkor később is lettek volna problémáitok. engedd el
2016. máj. 27. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

szerintem itt két igazság is játszik


1-Ha annyira szereted őt és tényleg nincs előtte takargatnivalód akkor azért megerőltethetted volna annyira magadat hogy kiadod a telód a kezedből pláne ha odáig fajult a helyzet hogy szakítottatok is


2-Ahogy mondod megbízhatna benned kicsit jobban (habár ha valaki ennyire takargatja az üzeneteit az eléggé gyanús) + egy ilyenért kicsit sok szakítani szerintem (de ha úgy nézzük akkor szegény csak azt látta hogy rejtegeted előle a dolgaidat, mivel ez alap okoz stresszt és mivel 4 hónapig bírta szerintem teljesen érthető ahogyan feltette magának a kérdést hogy -El kell nekem ez viselnem? Akarom én ezt? -és jutott a Nem válaszra)

2016. máj. 27. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nagy szerelem lehetett....
2016. máj. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ismerős a szitu....nagyonis. Csak azzal a különbséggel,hogy mi nem emiatt szakítottunk...

1: Azért szakított, mert nincs önbizalma egy kapcsolathoz. Ha lenne, akkor elhinné, hogy neki te vagy a legfontosabb és nem más lány. Őt szereted.

Lehet van benne egy ilyen uralkodási vágy. Először csak azt szeretné (ill. megtiltja),hogyha nem beszélnél másokkal vagy más lányokkal. Ha ilyen típusú,akkor előbb-utóbb jönne,hogy nem találkozhatsz a barátaiddal,nem mehetnél nélküle sehova, nem hordhatod azt a ruhát,amit akarsz, nem lehetne saját életed sem.


2: Ez jó szakítóok volt teljesen más kiváltó ok miatt, pl. másik pasi.

2016. máj. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mindkettotoknek van igaza, mert ha bizna benned akkor nem kerne, mert tudja csak ot szereted. Te pedig, ha tenyleg nincs semmi akkor megmutathatod neki, de igen ez jo szakito ok a reszerol, es a bizalmatlansag jele.

Bocsi az ekezetekert.

2016. máj. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!