Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan lehet elengedni valaki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet elengedni valaki fontosat?

Figyelt kérdés

Lassan 3 éve tart a kapcsolatunk,sokat megéltünk,jót,rosszat,szakítást meg békülést,az esetek többségében azért váltunk el mert nem fektetett rám kellő hangsúlyt.Ennek ellenére szeret,mégis mindig más a fontosabb mint én,inkább találkozik másokkal mint velem.Ha ezt szóbahozom,mindig az jön ki hogy elégedetlen vagyok meg hogy ő mindent megtesz stb.

De ez már mellékes,tény hogy szeretem,de ezt már meguntam,hogyan lehet a legkissebb fájdalommal elválni tőle?Csak mert az eddigiek nagyon rosszak voltak.


2016. máj. 27. 20:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Hasonlóban voltam Csak az idő.
2016. máj. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sokan mondják hogy az idő segít. Persze, segít. Viszont ami még hatásosabb, az az új emberek megismerése. Higgy nekem! Személyes tapasztalat.
2016. máj. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Koszi mindenkinek
2016. máj. 29. 00:34
 4/4 anonim ***** válasza:
Sok kitartást kívánok. Minden jobb lesz :)
2016. máj. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!