Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Fiúk, mi a véleményetek egy?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, mi a véleményetek egy?

Figyelt kérdés
Egy olyan lányról,aki első benyomásra bátor, társaságimádó, de valójában sokkal inkább introvertáltabb,sok felszínes haverja van,de a pár igaz barátja egész más színben látja?

2016. máj. 28. 19:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ez alapján még nem tudok véleményt mondani, nem annyira meglepő maga a jelenség, én is ilyesmi vagyok. Nincs ezzel semmi baj.
2016. máj. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
képmutató
2016. máj. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Mások véleményére jobban hallgat inkább, mint a sajátjára :/ Ami nagyon, de nagyon nem POZITÍV!!..

17F

2016. máj. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Az önképem kialakult,mint ahogy a kérdésből is látszik,szimplán a kíváncsiság vezetett:)
2016. máj. 28. 19:48
 5/11 anonim válasza:
sokat nézed Alekoszt az édeséletben :D ő használ ilyen szavakat
2016. máj. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

fiúként ilyesmi vagyok, habár sosem éreztem hogy pozitív lenne amikor megtudta valaki hogy milyen is vagyok

pedig én nem látok ebben semmilyen problémát, egyszerűen nem mutathatom azt hogy félénk vagyok vagy kissé negatívan szemlélem a világot mert akkor nem lenne barátom és utána már tényleg nagyon rossz lenne

2016. máj. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Ez nem képmutatás itt csupán arról van szó h nem kell mindenkinek tudni a másik emberről a legapróbb részleteket is.Minél többet kiad magából az ember annál sebezhetőbb.minél jobban ki ismernek valakit annál jobban bántják.Nekem is volt hasonló gondom csak az én esetem ettől durvább.Általánosba lúzer voltam ám közép suliba el kezdtem küzdősportra járni és a suli menő srácai is jártak.Nem tudom h miért de én lettem a banda vezér a hangadó.Mivel karatésak voltunk ezért hát megmutattuk a nyomiknak h ki az úr és a lúzereket szívattuk meg szekáltuk.Ami érdekes volt h otthon a 4 fal között teljesen más voltam.Titokba úgy h a karatés társaim ne tudják jótékonysági rendezvényekre jártam a szüleimmel.Minden nap rendesen készültem az órákra ám a felmérőket direkt nem írtam meg kettesnél jobbra mert az rontott volna a bed boy imigemen. Szinte minden nap intőt vittem haza és a szüleim nem értették h mi van mert otthon minta gyerek voltam.Akár hányszor meg vertem ok nélkül 1 lúzert a suliba este mindig nagyon lelkiismeretem volt.Sokat sírtam mikor senki sem látott mert bántott h ma megint úgy kellett megvernem 1 gyereket h az nem ártott nekem.De a suliba teljesen más ént mutattam.Tudtam h ez a balhés gyerek nem én vagyok és h ki kellene lépnem ebből a karate bandából de féltem megtenni.Attól féltem h ha kilépek akkor újból lúzer leszek,hogy akkor a nyomik sem fognak befogadni mert menőként bántottam őket, h akkor nem lesznek barátaim a suliba és ezért nem mertem ott hagyni őket.Aztán mikor engem kicsaptak a többieket meg nem akkor el kerültem 1 otthonomtól távol levő suliba ahol koleszos lettem és ott új életet kezdtem és sikerült a valódi önmagamat is megkedveltetni anélkül h bárkinek a fejét szét vertem volna.
2016. máj. 29. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

#7-es, remélem tudod hogy azt kerested hogyan ne legyél lúzer és lúzerebbé és balf**zabbá váltál mint valaha

ki tudja mit okoztál azoknak az embereknek lélekben, mi van ha 10 év múlva az egyik a főnököd lesz aki úgy szivat és csesz ki veled ahogy tud, vagy az egyik megöl vagy egyéb módon tesz tönkre

becsülendő hogy megváltoztál de nem megváltozni kell tudni hanem nem letérni egy értelmes útról, fél siker az életed és az is marad

2016. máj. 29. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ezzel szerintem semmi gond.
2016. jún. 9. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
szerencsére legtöbbjével sikerült le tisztáznom az akkori gyökérségemet.
2016. aug. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!