Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A barátnője voltam vagy csak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnője voltam vagy csak barátkoztunk? Fiúk, ti megkérdezitek a lányoktól, hogy akarnak-e járni veletek?

Figyelt kérdés

Kb 4 hònapot beszèlgettem egy fiúval majd 3 alkalommal talàlkoztunk, de nem volt semmi köztünk csak beszèlgettünk (sem kèzfogás, sem csók). Majd 4. alkalommal mikor elbúcsuztunk egymástól volt egy "szájra puszi". Utàna többet nem találkoztunk. Ennyi volt kb a sztori. Csak nem tudom, hogy akkor most jártunk-e, mert ilyenről nem beszèltünk.

19/L



2016. máj. 28. 17:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez a tipikus -többmintbarátságdekevesebbmintkapcsolat- dolog. Én ezt nem nevezném járásnak.Az írásodból ítélve viszont neked bejött a srác. ;)
2016. máj. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Miből gondolod, hogy bejött nekem? :D

Vègülis én voltam aki nem akart többet találkozni.

Köszönöm a vàlaszod :)

2016. máj. 28. 17:10
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
hát, ez szerintem nem járás. nekem egy rendes csóktól (nyelves és/vagy hosszan tartó csók vagy csókolózás) számít egy lány barátnőnek. 19F
2016. máj. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez nem volt kapcsolat...
2016. máj. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a vàlaszokat :)

Akkor ha valaki megkèrdezi, volt-e barátom mondhatom, hogy nem.

2016. máj. 28. 17:45
 6/7 anonim ***** válasza:
19 évesen tudhatnád,hogy ez nem járás...
2016. máj. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Bubuka2000 válasza:
Mondhatod, hogy nem volt barátod, és azt is mondhatod, hogy volt már herpeszes a szád.
2016. máj. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!