Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A barátnőm azt mondta 1 hét...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm azt mondta 1 hét szünetet szeretne tartani! Szerintetek milesz a vége?

Figyelt kérdés
Azt mondja hogy már nem birja mert tulságosan féltékeny vagyok és nem bizok benne. De ez nem igaz én bizok benne és csak azért vagyok féltékeny mert nagyon szeretem és nem akarom elvesziteni,és lehet hogy ez azért van azért vagyok féltékeny mert már 2-szer megpróbáltuk és legelsőnek átvert másodjára én szakitottam most harmadjára már 4 honapja vagyunk eggyüt és nem tudom hogy mi lesz ennek igy a vége!!
2016. máj. 30. 00:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Egy hét szünet.
2016. máj. 30. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
Ne erőltessétek!
2016. máj. 30. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
akkor szerintetek már nem lesz belőle semmi?
2016. máj. 30. 01:11
 4/14 anonim ***** válasza:
Egyszer üljetek le, és beszéljétek meg kinek hol fáj, mi a sérelme. Nem feltétlen kellene szakítson, ha tudnál változtatni azon amit ő kifogásol a kapcsolatban. De ehhez az kell, hogy leüljetek és elmondja, hogy mit szeretne ő.
2016. máj. 30. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
köszi szépen! az lesz azt mondta hogy ha a hét letelik akkor utána leülünk és megbeszéljük de van egy olyan érzésem hogy vége lesz,de ha nem is szakitunk akkor az már nem lesz olyan mint régen volt
2016. máj. 30. 01:16
 6/14 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Sajna így már nem tudom, de nem feltétlen olyan tragikus az az egy hét. Viszont elég vízválasztónak tűnik, úgymond abban az egy hétben dől el a sorsod. Viszont nem tudom mivel vert át, de akkor a te részedről jogos egyfajta bizonytalanság... De én még most is azt javaslom, ha egy hét múlva is. Üljetek le, beszéljetek át mindent, és tisztázzátok ki mit vár a másiktól.
2016. máj. 30. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Az esetek többségére igaz, h melegítve csak a káposzta jó. Itt is ez a helyzet...
2016. máj. 30. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
köszi mindekinek! hát remélem jól alakul minden ha meg nem akkor fogalmam sincs hogy milesz! az utolsó komentet viszont nem értem bocsi..
2016. máj. 30. 01:35
 9/14 Stark2000 ***** válasza:
A féltékenység simán megölhet egy kapcsolatot, szóval állj le, és bízz benne! Ekkora baromság miatt felesleges veszekedni, nem, hogy szünetet tartani, vagy szakítani.. A féltékenység amúgy kell, de csak egy egészséges határig. <--- a túlzott féltékenység nem csak a bizalmatlanság miatt lehet, amit a párod iránt érzel, hanem a saját magadba vetett hit, hogy más sokkal jobb nálad, és simán lecsaphatják a kezedről a barátnődet (az az önbizalom hiány, önértékelési probléma). Amúgy ha szeret, senki nem fogja elvenni tőled. De amúgy se így fogd fel.. ő nem egy tárgy. Sőt, ha normális lányt fogtál ki, nem lesz probléma a hűséggel. ;)
2016. máj. 30. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Egyáltalán nem biztos, hogy szakítotok. Egyik közeli ismerősöm is jár egy lánnyal ( idősebb nála) és mikor épp 8 hónaposok lettek, vitáztak, veszekedtek. Végül úgy döntöttek, 1 hét szünet legyen. 3 napig se bírták. Már több mint egy évesek :) szurkolok :) majd írj, hogy mi lett.
2016. máj. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!