Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Osztálytárssal tartós kapcsola...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Osztálytárssal tartós kapcsolat? Lehetséges?

Figyelt kérdés

Hát igazából a kérdésem érhető szerintem.. de azért:

A lényeg hogy nagyon tetszik az egyik osztálytársam már egy ideje és úgy tűnik ez kölcsönös.. belevágnék, de már egy csomószor hallottam ezt: "osztálytárssal járni öngyilkosság"



2015. júl. 31. 19:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
szerintem nem de ezt ti döntsétek el
2015. júl. 31. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én mindig azt mondom az ilyen osztálytársas cuccokra, hogy: Házi nyúlra nem lövünk... De egyébként semmi sem lehetetlen. :D
2015. júl. 31. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Köszi :D Csak idegesítő hogy sokan szekálnak vele :/ pl épp mesélnék valamelyik barátnőmnek egy nagyon jól sikerült találkozásról, elmesélem és közli hogy jó ez aranyos, de nem éri meg... Én meg csak: -Mi van????

Sose kaptam még magyarázatot. Oké.. mindennap látjuk egymást.. esetleg megunnánk a másikat? :D nem tudok másra gondolni

2015. júl. 31. 19:58
 4/12 anonim ***** válasza:
Igazából a probléma nem is az, hogy megunjátok egymást (szerintem), hanem HA nem jön össze, lehet kínos dolog az, hogy nagyjából minden nap látod, találkoztok stb. Nekem is ez volt... ~#2
2015. júl. 31. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
hiába mondjuk hogy ne, ugyis meg fogod tenni. de ne tedd!! nekem 3 exem van az osztályomból, elég kínos minden nap látni őket :D
2015. júl. 31. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:

Mi kb. 50-en végeztünk 1 évben és két-három évente előfordult, hogy később össze is házasodtak, akik osztálytársként kezdtek járni.

Tanár ismerősök szerint is ennyi az átlag.

2015. júl. 31. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Lehet, persze, minden lehet. De gondolj bele, mi lesz, ha 1:nem jön össze

2: szakítotok. Mert előbb-utóbb az is elő szokott fordulni...

2015. júl. 31. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszi nektek :) Átgondolom..
2015. aug. 1. 11:53
 9/12 anonim ***** válasza:
Én most az osztálytársammal vagyok együtt és még 3 évig egy osztályba fogunk járni jobb esetben. És ha ezt a fantasztikus érzést kihagytam volna csupán azért, mert "mi lesz, ha szakítunk?", akkor jó nagy marha lettem volna. Nem éri meg valami szépet azért eldobni magadtól, mert "mi lesz a jövőben?". Ne érdekeljen. Ma ma van. Ne azzal frusztráld magad mi lesz később! De csak akkor jöjj össze vele, ha tényleg szereted és látod rajta, hogy ő is. Ne csak ilyen "teccő, járunk?" dolog legyen, annak amúgy sincs értelme. A barátomnak elég rég óta tetszettem, mielőtt összejöttünk, szinte a legjobb barátom is volt és nagyon maga alatt volt, hogy én nem szeretem viszont, aminek hangot is adott. De nem dühösen. Egyszerűen leírhatatlan, hogy milyen odaadó és figyelmes volt velem. Amiket írt és mondott pedig egyszerűen... Ahh. Még, ha szét is megyünk, nekem megérte együtt lennem vele.
2015. aug. 2. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
9-es vagyok, és annyit hozzáteszek, hogy van ismerősöm, akiből amúgy a legkevésbé néztem volna ki, hetedikben (!!!!!!) kezdtek el járni és már 2,5 éve együtt vannak, pedig osztálytársak. Nem lehetetlen, maximum ritka. Csak tudni kell, hogy mit érzel.
2015. aug. 2. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!