Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Tetszik egy lány! Mit tegyek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy lány! Mit tegyek ezek után? (többi a leírásban) (hosszú)

Figyelt kérdés
Az iskolában láttam egy lányt, már többször is feltűnt, kis idő múlva haveri bátorítással odamentem hozzá, kicsit beszéltünk (kedves,mosolygós volt) érdeklődtem utána és megkérdeztem, hogy el jön-e az esti buliba, mondta ,hogy igen....Bulin megkerestem beszélni akartam vele... mondta ,hogy talán később....Később kerestem, de ő hamarabb vett észre és odajött, elhívtam valahova, de illedelmesen nemet mondott, és mondta ,hogy "cuki" vagyok és nincs ideje sportolás miatt. A folyosón többször összefutottunk ,ha köszöntem neki akkor visszaköszönt, de inkább próbált nem észrevenni (egyszer ő köszönt előbb). Eltelt 3 hónap azóta, mennyire gáz ,ha ráírok facebookon ,hogy Mizu? és nem gondolta-e meg magát, stb...? Vagy már reménytelen? Utóbbi időben a haveromat többször észrevette (ő nem volt ott a bulin) egyszer meg is fordult utána a lány, adjam át neki a terepet vagy még próbálkozzak?

2016. máj. 31. 22:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem a legjobb, ha egyelőre felhagysz azzal, hogy koslatsz utána. Ha ráírsz, utána mész, beszélni próbálsz vele, hamar koloncnak fogod érezni magadat, ami az önbizalmad kárára lesz, és ne legyen. A lány nem adja a jeleket. Van ilyen. Az is simán benne van, hogy csak bebeszéled magadnak, hogy a haverod tetszik neki, mert ez valahogyan egy megoldás a problémára, meg jól lehet kínozni magadat vele. Ne gondolkozz rajta, hogy ki jön be neki. Az a fontos, hogy valahogyan megpróbálj elvonatkoztatni tőle, és teljes bizalommal folytatni, hogy olyan lányt találj, akivel nem lesz ilyen gondod. Ez nem történik meg már holnap feltétlenül, de szerintem meg fogja érni. :)
2016. jún. 1. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szerintem írj neki.Ha úgy érzed,higy boldoggá tudod őt tenni,tegyél meg mindent hogy ezt ő is érezze.
2016. jún. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Az előzőnek adok igazat. Szép lenne, ha itt mindenki átadogatná a csajokat a haverjának "Ő úgy is jobb pali!" szöveggel. Küzdj meg érte. Igen is írj rá és keresd a társaságát! Te vagy a fiú, neked kell kezdeményezni! Küzdj, harcolj érte!
2017. aug. 7. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!