Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit kéne változtatnom magamon?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne változtatnom magamon? 19/f

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


2016. jún. 1. 22:45
1 2 3 4
 11/35 A kérdező kommentje:

Nem az iphone-tól leszek valaki?! :D Lehet a legtöbb velem egyidősnek azért van iphone-ja, hogy menőzzön vele, de nekem azért, hogy ne olyan mobilom legyen, ami 1-2 év után elromlik.

Az hogy neked soha nem volt iphone a kezedben és az irigységednek hangot is adsz csak téged minősít. Hát sajnállak :)

2016. jún. 2. 10:29
 12/35 anonim ***** válasza:
irigység? lol. mire? rád? na ne vicceljünk :D havonta 4 iphone-t tudnék venni a fizetésemből :D
2016. jún. 2. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 A kérdező kommentje:
Akkor most konkrétan nem értem mi bajod van,
2016. jún. 2. 10:57
 14/35 anonim ***** válasza:
az hogy kíváncsi lennék arra, hogy ha valami nyomi olcsó telefonod lenne, vagy még az sem, akkor is pózolgatnál-e?
2016. jún. 2. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 A kérdező kommentje:
Aha. Tehát iphone-om van ezért ha azzal csinálok képet akkor pózolgatok. Annyi eszed sincs mint egy éticsigának könyörgöm :D Te nagyon nagyon azonosítasz a velem egykorúakkal, ráadásul bunkó módon, amikor nem is ismersz.
2016. jún. 2. 11:02
 16/35 anonim ***** válasza:
persze hogy azonosítalak, ilyen képe van az összes tizenévesnek. hiába hiszed magad egyedinek. nem lógsz ki a sorból.
2016. jún. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 A kérdező kommentje:
és még mindig ítélkezel. de igen, egyedinek érzem magam és kilógok a sorból, mert míg ők azért pózolgatnak iphone-nal, mert menőnek hiszik magukat, én pedig nem ezért csinálom.
2016. jún. 2. 11:07
 18/35 anonim ***** válasza:
hát akkor miért?
2016. jún. 2. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 A kérdező kommentje:
mert gond ha olyan képet csinálok amin rajta van az iphone-om? bocsi nem tudtam hogy ez bűn :D
2016. jún. 2. 11:10
 20/35 anonim ***** válasza:
gondoltam, hogy kitérő választ fogsz adni. :D és nem, nem bűn, de itt most nem is csak az iphoneról van szó, hanem rólad úgy en bloc
2016. jún. 2. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!