Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit kéne változtatnom magamon?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne változtatnom magamon? 19/f

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


2016. jún. 1. 22:45
1 2 3 4
 21/35 A kérdező kommentje:

kitérő választ adtam? miért is? mert szerintem az nem (mindig) menőség ha valaki iphone-nal pózolgat?


esküszöm ez a "beszélgetés" kezd egyre szánalmasabb lenni :D

2016. jún. 2. 11:14
 22/35 anonim ***** válasza:
igen, a te részedről :D
2016. jún. 2. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 A kérdező kommentje:

és még az én részemről is hogyne.

te kezdesz mindenféle hülyeséget állítgatni anélkül, hogy ismernél. te kezdesz el sértegetni anélkül, hogy ismernél. te nem vagy képes felfogni amit mondok neked. de igen, hogyne igazad van, persze :D

2016. jún. 2. 11:17
 24/35 anonim ***** válasza:
te raktál ki magadról 3 képet, se önéletrajzot, se doktori disszertációt nem csatoltál mellé, akkor mégis mi más alapján lehetne rólad véleményt alkotni, mint a külsődről?
2016. jún. 2. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 A kérdező kommentje:

Éppen ez az. Végre már kezdet kapizsgálni, istenem, elértem :D

Egyébként meg ha jól tudom az iphone nem a külsőmhöz tartozik, tehát nem kellett volna ott leragadni, hogy "jaj iphone-ja van, mekkora menőzős kis ****". Mert kb ilyen voltál. Az iphone-ig terjedt a látásköröd.


Mivel nagyon úgy látom, hogy ez csak az idegesítésemre megy ki, így én inkább befejezem ezt a csodálatos csevejt, mert éppenséggel volna jobb dolgom is. Ha már itt tartunk. Mondtad, hogy a fizetésedből 4 iphone-t is tudnál venni. Hát akkor kérdem én, nagyon megdolgozol érte igaz? Már abból is látom, hogy van időd velem ilyen értelmi beszélgetést lefolytatni, de igen, biztos nagyon sokat teszel érte.

Azt meg konkrétan elhinni sem akarom, hogy idősebb is vagy nálam, mert agyilag olyan 14-15 éves szinten vagy.

2016. jún. 2. 11:26
 26/35 anonim ***** válasza:

Na most én nem a veled egykorúakkal foglak azonosítani!

Hanem a 14-15 éves páwa kisfiúcskákkal, mert ők néznek így ki :DDDDD

2016. jún. 2. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj búza, lehet jóarc vagy, mivel nem ismerlek ezt nem tudom. De igen, ugyanúgy nézel ki mint a tobbi tizenéves hormonzavaros. Semmi egyediség nincs benned, ráadásul ez az ecset fej enyhe ánuszpárti hajlamra utal. Kapjál fel egy inget és a hajadat csináld meg normálisan és nem lesz gáz. De egyenlőre tömegcikk vagy. Bocsi
2016. jún. 2. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
szabadságon vagyok ha ennyire érdekel
2016. jún. 2. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
látod mindenki azt mondja amit én is :D
2016. jún. 2. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 A kérdező kommentje:

Szólás szabadság van, had mondják :) Legalább őszinték, és nekem ez a fontos.


Egyébként meg elég silány életed lehet, ha az állítólagos szabadnapodon nincs ennél jobb dolgod.

2016. jún. 2. 11:43
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!