Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakitsak vele?

Figyelt kérdés
Egy eve vagyunk egyutt nem hivatalosan. Kb 2 hete lettunk hivatalosak. De azt is ugy hogy mondtam neki h lehet van egy srac blablabla.. Es erezte h elveszithet ezert belement abba hogy felvallaljuk egymast. De en meg mindig erzek vmit a masik srac irant. Gondoltam cska fellangolas, es hogy meg tudjuk oldani a baratommal. Tegnap atmentem hozza, meg ugyis hog nagyon faradt voltam mert elozo este szulinapon voltam. Bementem a szobajaba, lefekudtem neztem a plafont, becsuktam a szememet utana es vartam h bejojjon. Bejott es akkor en mondtam neki hogy ma inkabb ne szexeljunk. Erre teljesen kiakadt es azt mondta h " mi a f***ertjossz at ha nem kurunk, menjel haza ha pihengetni akarsz a f***om beled" jo en hazamentem, mondtam neki h velem igy nem beszelhet senki sem. Aztan chateltunk es mondtam neki h ez igy nagyon nem lesz jo a valasza " jo, ugyis untam mar a sok fa*sag*dat" mondom akkor miert nem tettel pontot az i-re. " mert jol sz*psz", ennel nem valaszoltam neki es utana rogton atvaltott komolyba hogy ne haragudjak, es hogy inkabb beszeljuk majd meg stb stb. Mit tegyek? Adjak neki meg egy eselyt ?
2016. jún. 5. 09:22
 1/9 anonim ***** válasza:
Én a helyedben azonnal szakítanék vele. Ez a beszédstílus undorító, nem értem hogy beszélgettem veled úgy az, aki elvileg szeret. Tiltsd le, és tűnj el az életéből!
2016. jún. 5. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
szakitsatok, tényleg minnél elöbb.
2016. jún. 5. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ez most komolyan kérdezed? Egy ilyen suttyóval eleve össze se kellett volna jönni.
2016. jún. 5. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ismerem 4 eve, eloszor fordult elo nem mondanam ra rogton h suttyo...
2016. jún. 5. 12:40
 5/9 anonim ***** válasza:

lehet hogy 4 éve ismered, de szerintem hosszú ideig is meg tudja magát játszani az ember és most megtörted a jeget, és megmutatta hogy milyen is valójában:D


(saját tapasztalat, ezek az illúziók fenntarthatóak akár élethossziglan is)

2016. jún. 6. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Szerintetek semmikepp nem fog tudni megvaltozni?
2016. jún. 6. 06:33
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha még hiszel abban, hogy egy ilyen beszólás után (azt hitte, hogy a kis bocsánatkérés után semmissé teheti a dolgot, pff...) még lehet tökéletes a kapcsolat, akkor hajrá.


Amúgy elárulom, nem. Dobd a francba.


Amúgy miért nem vállaltátok fel egymást két héttel a kapcsolat kezdete UTÁN, miért a vége ELŐTT?


Neki nem társ kell, hanem valaki az ágyába. Ezt szinte kerek-perec közölte is veled. Tartalmat NE várj ebben a kapcsolatban.

2016. jún. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mínél elöbb szakits vele!!
2016. jún. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Szöszi_55 ***** válasza:
Szerintem szakítsatok! Az ilyenek nem változnak...vagy ha még is..akkor nem te leszel aki megváltoztatja!
2016. jún. 8. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!