Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szeretném leírni a problémámat...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretném leírni a problémámat, esetleg valakivel már történt hasonló? Mi erről a véleményetek?

Figyelt kérdés

A barátommal 2 és fél éve vagyunk együtt. ő is és én is 18 évesek vagyunk.

Az utóbbi egy hétben elromlott a kapcsolatunk... úgymond. (nem mondom hogy nem voltak konfliktusok, mert voltak, persze volt olyan is hogy szakítottunk, még tavaly, de azóta már azt megbeszéltük).

Azt érzem hogy ez már sok és szerintem nem fogjuk tudni megbeszélni.


Hol is kezdjem.. Nekem nincsenek barátaim, de komolyan... ő volt az egyetlen számomra akivel mindent megtudtam beszélni...és most magamra maradtam.

Ma minden jól indult, találkoztunk, vettem egy nyakláncot neki, csak úgy szeretetből. eljöttünk hozzánk és elkezdtem enni (tudni kell hogy őt idegesíti amikor valaki, akárki eszik, rág, csámcsog, nyel..) és megkérdeztem tőle mi a baj és csak annyit mondott "te". jó hát én csak azt hittem hogy csak viccel mert előtte nevetgéltünk. de aztán elkezdtem faggatni hogy mondja már el. és akkor mondta hogy ne faggassam mert ezt már megbeszéltük hogy nem kérdezem mert tudom hogy idegesít. aztán elkezdett gépezni. én meg sírtam, mert rosszul esik. vártam egy kicsit hátha mond valamit hogy bocsánat, vagy megvigasztal, de nem. egy órát kb sírtam és nem is érdekeltem, megakartam vele beszélni, de mondtam hogy "jól van akkor játszál".. és ezért is én vagyok a hibás, hogy ő levette a fülest és hallgatott volna. Aztán mondtam neki hogy ő azt ígérte hogy kedves lesz, nem csináltam semmit és akkor le vagyok tojva kb... mert ez mi ha nem az?

Jó persze én megérem ha idegesíti őt az ilyen dolgok, el is fogadom, de attól még nem kell velem így viselkedni velem. és egy hete az van hogy mindennap "összeveszünk" valamin

Ja és ezekután hazament, és kérdeztem hogy ír-e otthon azt mondta hogy nem.


Most mit csináljak? Tiszta rossz a kedvem. Ha írnék neki úgysem tudnék mit írni neki, irjak neki? Vagy megvárjam vele őt? És ha nem ír?

Kérlek segítsetek :(


/L



2016. máj. 20. 17:41
 1/8 A kérdező kommentje:

Még azt kifelejtettem hogy mondtam hogy nekem nem jó így és ő is így felelt, hogy "nekem sem" és utána ment el.


Ne haragudjatok ha érthetetlenül fogalmaztam, és a hibák miatt

2016. máj. 20. 17:43
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem írj rá, hogy szeretnéd megbeszélni vele, hogy valami nem stimmel, hogy szeretnéd tudni, hogy mi a baja.
2016. máj. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem szeret, csak elvan melletted, amíg nem lesz neki más. Akit szeretünk, annak nem zavar a csámcsogása sem. Együtt nevetnétek rajta.
2016. máj. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez szerelem? Idegesíti az,hogy enni mersz...? A nyakláncot amúgy odaadtad neki vagy mi lett vele? Bocsi csak nem teljesen értem. Meg egy hete min vesztetek össze? Mert amit leírtál az ugye ma történt,de írtad,hogy egy hete már fasírtban vagytok. 16/L :)
2016. máj. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ebből az jött le,hogy a srác nem normális. Ha tényleg ilyen apróság miatt haragudott meg akkor hagynám a francba,de alapból gáz hogy 18 éves fiú létére így hisztizik.

A leírtak alapján úgy néz ki kezd elmúlni a szerelem,ezért több a konfliktus. Becsülendő,hogy már 2 és fél éve együtt vagytok,ezért sem értem a barátod reakcióját.

Beszéld meg vele az egész kapcsolatotokat és, hogy hogyan legyen tovább mert ez így tényleg nem jó.

2016. máj. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
gondolkozom... és lehet csak időt szeretnem nem? elvégre az idő mindent megold nem? Egy idő után csak hiányozni fogok neki nem? :(
2016. máj. 20. 18:43
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elszomoritani de szerintem o mar nem szeret es nem vagyok benne hogy hianyoznal neki... Nagyon gyerekesen viselkedik a hisztije meg egyenesen felhaborito. Az idegesiti h eszel?!
2016. máj. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
2016. máj. 23. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!