Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Csak addig érdekel egy lány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak addig érdekel egy lány amíg meg nem kapom, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Miutan ossze jottunk vagy hasonlo az egesz olyan nyálassá válik és azt utalom

2016. jún. 8. 21:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Leginkább tartsd távol magadat tőlük. Már így is több van a fajtádból a kelleténél a férfiak között.
2016. jún. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Azt hiszem felre ertettel kedves 1. Valaszolo. En nem keveredek szandekosan kapcsolatokba csak azt mondom hogy ha egy lannyal joban vagyok es fel merul az hogy jojjunk ossze akkor el kap az az erzes....
2016. jún. 8. 21:35
 3/8 anonim válasza:

Közöld a lánnyal. Inkább akkor, amikor feljön a téma, később rosszabb lenne ( pl. miután osszejöttetek). Ne kínozd se őt, se magadat.

Egyszer talán majd megfog és képes megtartani maga mellett valaki.

2016. jún. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De ebbol az jon h megharagszik es nem beszelunk ergo megint ugy fogom erezni hogy kell nekem
2016. jún. 8. 23:23
 5/8 anonim ***** válasza:
Majd egy par ev mulva kezd el szerintem :)
2016. jún. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
18 leszek megis mikor kezdjem ujra?:D
2016. jún. 9. 14:39
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

egyszeruen csak erzelmi zavarban vagy, felsz attol hogy valami komolyabba belevagj....ezzel nincs problema, sok fiu ilyen, kozold ugy hogy te inkabb "szabadabb szellemu" vagy

egy ido utan te is ugyanugy vagyni fogsz esetleg egy kapcsolatra, csak meg nem talaltad meg azt akivel ezt elkezdened

2016. jún. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én ilyen vagyok,csak lányban :) Bár nekem volt már 2 komoly kapcsolatom,de az utóbbi pár hónapban én is ilyen lettem.Ez nem gond,most vagyunk fiatalok,ki kell élni magunkat :D

20L

2016. jún. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!