Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Érdekes szakítás utáni szitu...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdekes szakítás utáni szitu :D valaki megtudja mondani ez mi?

Figyelt kérdés

Nos, a barátommal nagyjából 3 hónapja szakítottunk, fél év járás után. Én nehezen viseltem ő meg dacolt, egyre kevésbé bírt meglenni velem egy térben, nem hívott el sehová hiába volt úgy, hogy barátok leszünk, egyre kevesebbet beszéltünk..

Aztán én úgy voltam vele, túl kell lépni hát túl kell lépni. Másfél hónap után végülis összejöttem valakivel, aki mellett ténylegesen ki tudtam teljesedni :) és azóta fura dolgok történtek.

Például mentem az utcán, és a sarkon összefutottam volna vele, erre elkezdett futni xD amíg addig nagyon kényelmes tempóban sétálgatott. Nem jött oda érettségit megtekinteni, amíg ott voltam, ezt onnan tudom, hogy épp az eredményeimet beszéltem meg egy évfolyamtársammal, és felhívta őt, hogy ott vagyok-e még, erre hangosan válaszolt a csaj, hogy igen, még itt van x :) amikor órák voltak még, láttam,hogy sokszor rámsandít, mikor meg visszanéztem, elkaptam a tekintetét.

Visszagondolva ezeken már csak jót mosolygok :D de nem tudom, mit jelentettek ezek igazából, nagyon gyerekes dolognak tűntek. Valaki ötlet?



2016. jún. 12. 16:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

What the hell? :DDD Ez nagyon jó xDD Ha vannak még ilyenek leírhatod, akár privátban is, nagyon vicces :D


Amúgy miért szakítottatok? Ő szakított veled, vagy te vele? Szerintem amúgy bántja hogy szétmentetek és most kb. megőrül ettől hogy te mással vagy és ő meg megszívta rendesen :D

2016. jún. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%
Najó. Ez vicces, és tényleg nagyon gyerekes.kerülni akar téged valami miatt, ez világos. Valamit lehet szégyell, vagy mit tudom én.
2016. jún. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Közös megbeszélés alapján, sok veszekedés után, nem becsült meg, igazából azelőtt 1 hónappal már szakítottam vele csak rábeszélt, hogy legyen szünet, hát ez tényleg annyit jelentett hogy 1 hónappal később már ő is beletörődött hogy nincs tovább :)
2016. jún. 12. 16:44
 4/6 anonim ***** válasza:
64%
ismerősömék szakítottak, de azóta kb legjobb barátok xD
2016. jún. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
(megtaláltam a kérdést, és jót kacagtam. a véleményeket azóta is fogadom szívesen):DD
2017. jan. 7. 19:58
 6/6 MadócsGréta válasza:
Igazából én sem értem hogy ez a viselkedés mit takar, de nekem is volt már szerencsém hozzá. Megjegyzem ha érthetetlen is de irtó muris, azt látni hogy a fiúk bizonyos szituációkban egy 10 éves szintjére kerülnek. Én egy társaságbeli fiúval kavartam, de nem lett belőle semmi viszont a társasággal azóta is összejárunk, ha inni megyünk nem hajlandó mellém ülni, nem hajlandó köszönni, ha hozzászólok meg se hallja, sőt volt hogy letettük egy helyre a kabátjainkat. én az övére pakoltam az enyémet, mert a legtetején volt a kupacnak, erre ő szó nélkül odament kihúzta az enyém alól a sajátját és a derekára kötötte:"D
2017. jan. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!