Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért van az hogy mindenki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy mindenki sír ha szakít vele a barátja?

Figyelt kérdés

Azokat akik kb 2 hónapig voltak együtt és szakítás után öngyilkosak akarnak lenni meg minden végképp nem értem. Nekem egy 1 évig tartó kapcsolatom volt aztán szakított velem de nem sírtam hisz minek? Nem kell jönni a dumával hogy nem szeretted meg stb. szerettem nagyon is. Ez igazán azokra vonatkozik akik csak hónapokig voltak együtt a barátjukkal. Minek kell agyon sajnáltatniuk magukat, sírniuk a semmi miatt meg öngyilkos lenni mert nem tud élni stb. mi értelme ezeknek a szarságoknak?


Igazából az évekig tartó kapcsolatokra is gondolok. Jó hogy fáj meg minden de miért kell túlzásba vinni? Mi lesz jobb a sajnáltatással?



2016. jún. 13. 15:34
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
Én sem értem. Ha meg visszaszerezni akarják egymást, akkor az főleg nem a sírás miatt lesz.
2016. jún. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
62%
A kérdés teljesen félre érthető! Olyan,mintha azt írnád,hogy "Miért szomorúak az emberek,ha meghal a szüleik?". Szerencse,hogy adtál leírást. :D De igaz. Önsajnáltatással semmit nem lehet elérni. 15/f
2016. jún. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ohh bocsi nem tűnt fel.
2016. jún. 13. 15:58
 4/7 anonim ***** válasza:

En nem bogok ilyenek miatt, ennel acelosabb vagyok. Egyedul a ra pocsekolt idot sajnalnam egy kicsit. Raadasul a siras nem valtoztat a helyzeten, csak ront. Szetbogott fej, gyengeseg- nem tul pozitiv tulajdonsagok.

Meg az eletben vannak fontosabb dolgok is egy rossz parkapcsolatnal. Mert ha valaki szakit, akkor ott gondok vannak, amit eszre vesz mindket fel, csak esetenkent van, mikor az egyik nem hajlando beismerni.

2016. jún. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

én pl sírtam tavaly ilyenkor amikor szakított velem a barátnőm egy hónap után, akár szégyen, akár nem..azóta még pl nem is találtam barátnőt, tényleg ő volt az első és eddig az utolsó


19/F

2016. jún. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nekem is első és utolsó volt mégsem sírtam. Na meg nem 1 hónap volt hanem 1 év
2016. jún. 13. 17:51
 7/7 anonim ***** válasza:
Hat mert ha szeretunk valakit, akkor szomorusaggal tolt el h mar tobbe nem lehetunk vele;)
2016. jún. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!