Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért gondolja mindenki azt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolja mindenki azt, hogyha egy tizenévesnek van egy huszonéves barátja illetve az közeledik felé, az egyből azt jelenti hogy csak ki akarja használni?

Figyelt kérdés
Mi ez az elítélés? 18-25 évesek. Ti egy 15-17 éves lányt csak ki akarnátok használni vagy szeretni hosszú távon?

2013. nov. 6. 17:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Emberfüggő. Van olyan, akit tudnék tiszta szívvel szeretni, de van akit csak kihasználnék.
2013. nov. 6. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mivel tudom, hogy gondolkodásilag teljesen más szinteken vannak, így nem is közeledek feléjük, hiába néz ki jól némelyikőjük.
2013. nov. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
es meg se probalnad megismerni csak egybol az a cel hogy megdu.ni?
2013. nov. 6. 18:31
 4/8 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Elég kicsi vagy még ahhoz, hogy ezt rendesen felfogd.. Egy 25 éves egészséges esetben hosszú kapcsolatot szeretne már, családdal, gyerekkel, stb. Hiába talál egy kedves 15-17 éves KISLÁNYT, ő biztosan nem fog főzni rá, gyereket szülni neki, feleségül menni hozzá, mert az ő életében még teljesen más dolgok számítanak. Így szeretni sincs értelme a másikat.

2013. nov. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen egy normalis 25eves az a celja. De a mai fiuknak nek igazan ez a celja. A tobbirol viszont vitatkoznek. vannak nagyon erett lanyok is, teljesen felnottes gondolkodassal.
2013. nov. 6. 19:51
 6/8 anonim ***** válasza:
63%
Minden tini azt hiszi, hogy ő már érett, és felnőttes gondolkodású.
2013. nov. 6. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
31%
Szia én egy 27 éves asszony vagyok.16 éves voltam amikor megismerkedtem egy 23 éves fiúval.Jelenleg ő a férjem (2 és fél éve házasodtunk össze)Nagyon boldogok vagyunk,most várjuk az első kisbabánkat és senki nem gondolta volna akkor 2002-ben, hogy lesz valami komoly a kapcsolatból,anyáék is eltiltottak tőle.De mi kitartottunk egymás mellett!Ja még valami.ha tudni szeretnéd, hogy nem csak ki akar használni, akkor nem sürgeti a szexet!Nálunk a mai divattal ellentétben eltelt 1 év,mire szexelni kezdtünk.Előtte csak egy kis petting de semmi durva!Nem lehet általánosítani, a fiúk többsége tényleg csak ki akar használni! ha türelmes veled,és nem sürget semmit akkor komolyabb szándéka van veled egy kis kalandnál.Sok sikert!
2013. nov. 7. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Teljesen egyetértek azzal hogy minden tini azt hiszi magáról hogy érett. De ahhoz hogy megtudd meg kell ismerned. És ha rájössz hogy valóban érett, akkor valószínűleg nem használod ki. 7# nagyon köszönöm és gratulálok :)
2013. nov. 7. 15:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!