Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Megcsaltam a baratnomet,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a baratnomet, elmondjam neki? (tobbi lent)

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy alig 1 honapja vagyunk egyutt a baratnommel es mar sikerult 4 masik lannyal kavarnom. Elejen huseges akartam maradni, de amikor megtudtam hogy 13 evesen elvesztette es hogy talalkozgat fiukkal kettesben ugy voltam vele, hogy nem fogom komolyan venni. Nem hiszem, hogy megcsalna csak sok a fiu baratja akivel talalkozgat. Valoszinu, hogy most jon a sok kommentelo azzal, hogy mekkora egy kis fereg vagyok stb. Nem kell elmondani nekem mert tisztaban vagyok vele szoval normalis velemenyeket kernek szepen. Elore is koszonom.
2016. jún. 19. 09:37
 1/8 donmogyoróscsirke ***** válasza:
100%
Nem is azzal van a baj, hogy előre tudod mit fognak mondani az emberek. Hanem hogy neked külön el kell döntened hogy hűséges leszel, és nem pedig alap.. De nem az én dolgom ítélkezni, van aki így működik. Korrektebb lenne a részedről ha bevallanád és szakítanál vele, hogy ez így nem pálya, nem tudsz csak mellette maradni. Egy biztos, ne hülyítsd, Nem olyannak tűnik mint aki megérdemelné.
2016. jún. 19. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
És ez így mitől kapcsolat? Te kavarsz másokkal, egy hónapja vagytok együtt ha ennyi ideig nem bírsz hűséges lenni akkor kár azt mondani hogy te kapcsolatban vagy valakivel. Esetleg ismeritek egymást kavartok de ez nem járás. Hány évesek vagytok?
2016. jún. 19. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ham a csajomnak fiu haverja van és nem szűz hm akor én már félre kurhatok
2016. jún. 19. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
62%
Akkor akár együtt is maradhattok, hiszen hasonlítotok is..
2016. jún. 19. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Féreg vagy!
2016. jún. 19. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem mondom hogy féreg vagy, de miért nem szakítasz vele ahelyett hogy összevissza csaljátok egymást, főleg egy hónap után. Illetve "az elején hűséges akartam maradni" mondat szerintem nevetséges
2016. jún. 19. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez a kapcsolat eleve elvan b😈szva, mar elnezest. A szakitast javaslom, mert azok alapjan amit irtal egyikotok sem annyira fontos a masiknak, hogy kontrolalja a masok iranti erdeklodest. 1 honap, egy ilyen kapcsolatra ez meg sok is
2016. jún. 19. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Jol teszed teso! pacsi
2016. jún. 20. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!