Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsaltam a baratnomet, Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a baratnomet, Mit csinaljak?

Figyelt kérdés

Csaladi rendezvenyen voltunk(100-200fo) ,es estere mar majdnem mindenki reszeg volt.A noverevel mar regebb ota ereztem a szikrta,es igy ittasan megtortent aminek nem kellett volna ,hogy megtortenjen. Azzal fenyeget,hogy elmondja mi tortent mert a baratnom nem erdemel meg engem ,inkabb legyek vele,szerintem megbolondult telejesen. Mit szolnanak a szuleik?

Egyebkent en 20vagyok ,baratnom 21 a novere pedig 24eves.

Kerlek segitsetek valamit ,mert megorulok!


2016. máj. 17. 17:57
1 2 3 4
 1/39 A kérdező kommentje:
Valljam be,hatha megbocsajt?Szakitsak vele? Tagadjak mindent? Kezdjek uj eletet a noverevel?
2016. máj. 17. 17:58
 2/39 anonim ***** válasza:
92%
Segíteni neked,miért tenné bárki is?Esetleg még sajnáljalak is?
2016. máj. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 A kérdező kommentje:
Hat most ,hogy mondod.. Jol esne egy kis egyutterzes!
2016. máj. 17. 18:00
 4/39 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem egyszerűen csak akaszd fel magad.
2016. máj. 17. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
52%
Attól függ kit akarsz te, és mérlegeld h járnál jobban de el ne titkold sztem.
2016. máj. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
87%

Ja szóval még elvárod, hogy a barátnőd helyett téged sajnáljunk? :D


Inkább szedd össze magad, és mondd el a barátnődnek, mert sokkal rosszabb ha a nővérétől tudja meg...

2016. máj. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
89%
Azta! Hat, baratom, edd meg amit foztel. A megcsalas is gaz ugy onmagaban, de az, h a sajat testverevel csinaltad, az aztan egyenesen gyomorforgato. A pia pedig nem mentseg, m ha nem tudsz banni az alkohollal, akkor ne igyal.
2016. máj. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
78%

Mondd el a barátnődnek, joga van tudni! Főleg hogy a nővérével csaltad meg. Szintén joga van eldönteni hogy a jövőben akar-e egy ilyen emberrel lenni.

Azt nem teheted meg (gyakorlatilag igen, emberileg nem) hogy tagadsz mindent, titkolózol és semmit nem mondasz neki.

Én erre mindig csak azt mondom hogy gondolj bele a fordítottjába! A barátnőd összefekszik a bátyáddal. Jobb lenne azért ezt tudni nem?

2016. máj. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
86%
Lépj egyet hátra és b..zd arcon magad! De nagyon. Aztán vallj színt és sunnyogj el,mint egy kivert kutya.... Kis..........................
2016. máj. 17. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
88%

Én kitaposnám a beled,Te féreg!

Remélem a csajod is ezt teszi

2016. máj. 17. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!