Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért félek a szakítástól?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért félek a szakítástól?

Figyelt kérdés
1 éve vagyunk együtt és ő az első barátom... Szakítani akarok. Azt hiszem. Nem nagyon tudunk beszélgetni.... 18 évesek vagyunk. Miért félek ennyire?

2016. jún. 19. 20:15
 1/5 anonim ***** válasza:
48%
Mert ennyi idő alatt megszeretted és nagyon hozzá szoktál ezért lehetne most nehéz elengedni.
2016. jún. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 likebike ***** válasza:
48%
Azért félsz,mert ő az első és ez egy különleges dolog.Ha nem vagytok jól,akkor szakíts vele,mintsem,hogy kínozzátok egymást,ne félj,találsz majd másik fiút.
2016. jún. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
48%
Azért, mert ő az első és 1 év alatt hozzád nőtt. Át tudom érezni, hogy min mész keresztül az exemmel 1 évig voltam együtt, szakítani akartam vele és úgy is volt, hog szakítunk de vissza könyörögte magát és végül együtt maradtunk majd ő dobott. Nagyon rossz volt sőt még mindig az. Ne félj meghozni ezt a döntést, mert könnyebb lesz neked idővel. Sok sikert és kitartás! 18F
2016. jún. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
48%
Valószínűleg tartasz tőle, hogy nem találnál mást, csak még nem vallottad be magadnak. Ha annyira ragaszkodnál hozzá, és attól félnél, hogy elveszíted, ezzel szerintem tisztában lennél. Több oka lehet. Gondolkodj el mi az, ami más lenne ha szakítanátok, mi hiányozna a mindennapjaidból, és rá fogsz jönni. 17/L
2016. jún. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
48%
Mert tudod, hogy hiányozni fog neked nagyon :)
2016. jún. 19. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!