Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miert felek ennyire a szakitas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert felek ennyire a szakitastol?

Figyelt kérdés

Bocsi az ekezetek miatt. Angol bill.


A problemam az hogy a szakitastol egyenesen rettegek. Nem csak vitazas kozben hanem neha ram jon. Felek attol hogy egyik pillanatban bemondja hogy o nem akar tolem semmit mar . Vasarnap elutazott es nem jon haza egy par napig. Folyamatosan azon agyalok hogy mar nem ugy erez, es ki fog dobni. Tegnap beszeltuk hogy menjek e hozzajuk mire hazaer ? Mondta hogy majd megbeszeljuk. Semmi baj nem volt es nem is erzem hogy lenne barmi is de megis nagyon aggodom. Tegnap lement este hogy alszik de hajnal egykor meg feljott. Onnan tudom hogy hagytan neki uzit amire valaszolt. Miota elment ugyerzem nem olyan odaadassal beszel velem . Melle felek attol hogy megcsal. Bizok benne de felek nehogy potyara es nehogy pofara essek. Foleg attol felek hogy feljon netre es azt mondja ,,gaz van, nem szeretnem ezt,, vagy hasonlok. Mindig ilyen vagyok ha szerelmes vagyok. ha nem szeretem a parom akkor nem gondolkodom ilyeneken. Mit tehetnek ez ellen ?


2012. dec. 25. 11:07
 1/2 anonim ***** válasza:

Ő szeret téged érzésed szerint?

Mert, ha igen, akkor nem kell attól tartanod, hogy elhagy.

2012. dec. 25. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Olyan,mintha a halálra lennél rágörcsölve.Jajj,holnap biztos meghalok,holnap biztos eljön értem...És így mennének el a napok melletted,miközben nem élvezted az életet.Ha meg kell halni,úgyis meg kell,ha meg szakítani kell,úgyis kell.De ne azzal foglalkozz,hogy fennáll a lehetősége,és mikor lesz.Azzal foglalkozz,hogy most még nem kell,és élvezd ki a kapcsolatodat,amíg lehetséges.Nyugi!
2012. dec. 25. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!