Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Most közeledbi akar vagy nem?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most közeledbi akar vagy nem? Mihez kezdjek ugy érzem hogy egy "helyben toporgunk" .

Figyelt kérdés

Van egy haverom akit Norbinak hivnak egész jol el vagyunk de mostanában lassan már egy fél éve kicsit furcsán viselkedik .

Eleinte elég gyerekes modon probált játszadozni , elvette az inni valos üvegemet és mosolyogva elcsorta betette a pulcsija vagy a poloja alá vagy egyszerűen csak magasra tartotta hogy ne érjem el én erre mosolyogva nevetve reagáltam . Azán mikor látta hogy óra előtt irosgálok egy füzetbe néha nem ált tőlem meszebb 5 centire néha csak ált a hátam mögött és probálta kivenni hogy mit irok és mindig olyan közel hajolt hozzám miközben én csak ültem a padomnál és folyttam minthogyha nem is tudnám hogy ott van . Nemrégen ballagtunk el általános sulibol. Mikor bementem a terembe azzal kezdte hogy "Reni ha sirni akarsz hoztam neked zsepit és én itt vagyok ugyhogy sirj nyugodtan . " én mosolyogva megköszöntem. A ballagáson és a probákon is a párom volt és az volt a furcsa mikor már senki nem fogta a másik kezét mi még fogtuk egymás kezét és mindig én engedtem el . és persze az egész ballagáson dumáltunk. Aztán ma felrakott egy képet facebokra és instára hogy "ballagás ;);)" csak egy képet rakott fel mikor a többiek között kézenfogva mosolyogva étáltunk a sorba . Nagyon jo fej egy srác és udvarias is amugy . Kirta egyik nap facebookra hogy "Valaki bringázni?" egyedül én lájkoltam le pedig halomnyi igazi barátja van . A közös képünk alá én pedig odairtam hogy "jó volt 😊😀😉" . Szeretnék közeledni feléje de hogy?? És az probléma lehet hogy a legjobb haverjával már jártam??

És egyátalán közeledésnek vehetem ezt? 14/l



2016. jún. 21. 22:42
 1/2 anonim ***** válasza:
N... Norbira gondolsz?? :O
2016. jún. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen , csak nem ismered ??:D
2016. jún. 21. 23:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!