Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Baj ha nem akarok meg bartot?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj ha nem akarok meg bartot? 16/L

Figyelt kérdés
Akarnak fiuk ismerkedni,meg is adom a lehetoseget,de nem erzem hogy szuksegm lenne most ra,nem erzem hogy fel lennek keszulve ra,nem ugy erzem hogy o a megfelelo.Baj?

2016. jún. 24. 23:36
 1/9 anonim ***** válasza:
75%

Nem ,sőt. Nagyon is helyesen gondolkodsz!


Minden tiszteletem a tiéd! :D :T

2016. jún. 24. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
72%
Respekt.
2016. jún. 24. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Csak felek hogy megbanom hogy visszautasitom oket,es kesobb nem lesz senkim. :( Koszonom amugy a avalszokat! :)
2016. jún. 24. 23:40
 4/9 anonim ***** válasza:
83%
Nyugi lesz még időd bőven :3, én meg lányokat szoktam elzavarni :D
2016. jún. 25. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én sem akarok:) szóval még egyedül sem vagy:)
2016. jún. 25. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ezt jo tudni megnyugodtam :) koszi szepen mindenkienk!
2016. jún. 25. 00:10
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Ilyet se láttam még hogy ennyi helyesírási hibába senki se kötött bele:D #respectmindenki

De amúgy szerintem nincs vele baj, de ettől feltetlenl lehet ismerkedni barátkozni,joba lenni fiúkkal, mert ha esetleg egy reggel úgy kelsz fel hogy kéne már egy pasi neked, akkor lesz kikbol válogatni :D

2016. jún. 25. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nincs baj vele. Nem mindenki gondolkozik ugyanúgy.
2016. jún. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
nem para, en most 18 evesen is igy huzom.es igen.en most kezdtem el erezni a szuksegletet.
2016. jún. 27. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!