Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit jelenthet ez a jel egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelenthet ez a jel egy fiúnal? ":S" (A lent felsorolt szituációkban)

Figyelt kérdés

Tehát nemrég elkezdtem beszélgetni egy fiúval akivel eddig csak látásból ismertük egymást, ill ültünk buszon egymás mellett. Nekem tetszik ez a fiú, de eleinte nem tudtam mit írjak neki, mi legyen az indokom. Aztán végül megtaláltam a tökéletes indokot kikérdezem arról a sportról amire jár(ami a capueira). És el is kezdtünk beszélgetni az első alkalom amikor használta a ":S"-et az akkor volt amikor kérdeztem, hogy és a szaltó meg a stb mikortól lesz és erre mondta h az később de ő mar tanulja pedig még nem kéne (ezutan írta azt a jelet) majd azután miután elmondta, hogy mikor vannak edzesek én pedig mondtam neki, hogy lehet fogok járni-attól függ suliidőbe csütörtökre hogy kell tanulni(mivel nekem capueira után aikidó is lenne ill a többi nap atlétika úszás és labdajátékok) nyáron meg nem szeretném elkezdeni,mert mindennapra be van táblázva valami :( és erre azt írta "értem:S". Legutoljára pedig akkor alkalmazta ezt a jelet amikor megkérdeztem, hogy van e kedve beszélgetn erre azt felelte, hogy "mindjárt kapcsolom ki a gépet:S" majd amikor írtam neki, hogy akkor jó éjt szia ő annyit felelt:"neked is szia:S"



Mit jelenthet úgy körübelül nála? (Akit érdekel leírom privibe az egész beszélgetést ill én 13vagyok ő pedig 15)



2016. jún. 25. 13:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet ö meg használt MSN messengert anno... ott a 😖 Jellegű smiley kódja volt de alapvetően egy ilyen hullámos száj, olyan esetekre ami kellemetlen. Vagy elgépelte a ":D"-t
2016. jún. 25. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 October15 ***** válasza:
67%

Nem értem mi a bajotok.. 10 éve nekem még arckifejezéseket kellett elmagyaráznom a haverjaimnak nektek meg googlebe be kéne írnotok egy smiley-t és megnyomni az entert.. :D


Amúgy az :S kinda ugyanaz mint a :(.

PS: Az, hogy valakivel facen írogatsz nem párkapcsolat.. csak úgy mondom. Ha nagyon perverzek vagyunk akkor társkeresési problémák kategóriába illene. [Vagy valamék infós kategóriába :D]


Amúgy 15 évesen mi a retket akar egy általános iskolástól ha szabad megkérdeznem?:)


PS: Amúgy marha egyszerű a dolog: ne írogassatok hanem beszélgessetek, tudod amikor személyesen jelen vagytok mindketten és ne ma telefont bsztatjátok, talán már hallottál róla. Akkor nincs :S meg :( és nem kell használni a googlet..

2016. jún. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 October15 ***** válasza:
51%
Yeah szökő évente egyszer nem olvasom vissza, hogy mit írtam és máris van benne 2 PS... GGWP taps-taps.
2016. jún. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem félrenyomja a D-t, de miért nem kérdezel rá?
2016. jún. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Először is: Egyenlőség van! ":S" Fiúknál és lányoknál is ugyanazt jelenti! Jelentései: bizonytalan,tart tőle...stb.

1. használatánál:nincs oda érte,hogy tanulnia kell azt

2.használatánál:átérzi a helyzeted,mivel ott a "lehet" szó ezért irta

3.használatnál:Sajnálja,de már nincs ideje/kedve beszélgetni veled.

2016. jún. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!