Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek is joggal haragszo...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is joggal haragszom a baratnömre?

Figyelt kérdés
szoval azt mondta a baratnöm h nem fogja visszejöjlni fbn a fiut aki nekem tetszik. En ettöl tök megnyugodtam muvelh ök csak latasbol ismerik egymast aztan tegnap pont a telefonjaval jatszottam amikor jött az ertesites h a fiu megerösitte a bejelöledt instan es h ö is követne.. Aztan megneztem a snapchatet es lattam h addolta!! Ugy csinaltam mintha nem lattam volna es kertem h had nezzem meg a kontjaktjait merth nekem csak 80 snapchat barim van autan direkt eszrevettwm h ott a fiu es megkerdeutem h mikor addolta es h az meg azelött volt e h irtunk..es a baratnöm azt mondta h meg decemberben volt :( hazudott es most nem tom h mondjam el a baratnömnek h nagyon megbantott meg meg a fiu kepeit is likolta💔 Jogosan haragszom?
2016. jún. 25. 21:24
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Megint csak a net...
2016. jún. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim válasza:
100%
Ne haragudj, de te hány éves vagy?
2016. jún. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Túlságosan felfújod szerintem, az egy dolog, hogy virtuálisan miket csinál. Élőben is beszélnek?
2016. jún. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Jo oke net de akkor is.. Nagyon faj mar volt hasonlo ha a fiut aki nekem tetszett elcsabitotta . Nagyon nem akarom h megegyszer megtörtenjen
2016. jún. 25. 21:29
 5/21 October15 ***** válasza:
76%

Nem, ez egy merő fszság.. Ha most 10 évvel fiatalabb lennék.. könyörgöm 14 évesek ne legyetek töketlenek és szedjétek fel... hátha nem likeol titeket a bnője.. marha 1xű: Mutattok némi érdeklődést [nem kell sokat, csak annyit, hogy ne tudja, hogy mit akartok de már "cuki" legyen], némi pozitív megerősítés és figyeltek.. amikor már tudjátok, hogy mit akar hallani [kb 10 perc haladóknak 3] akkor elmondjátok. Ezután Újrajátszik, memorizál, ismétel. És belétek is esett.


A tizen x éves lányok a VILÁGON a legegyszerűbb teremtések.. :D

2016. jún. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Nem nagyon de a baratnöm vegig flörtöl vele szemkontaktus meg minden
2016. jún. 25. 21:30
 7/21 A kérdező kommentje:
Bocs szrul fogalmaztam szval en lany vok 15/l es a legjobb baratnöm csinalja ezt a fiuval aki NEKEM tetszik
2016. jún. 25. 21:33
 8/21 October15 ***** válasza:
100%

Mi nem nagyon?:D

Jah bocs te nyilván érettebb vagy a korosztályodnál... MINDEN 13-15 éves lány "érettebb a korosztályánál". :D Csak akkor azt nem tudom, hogy ki a korosztály.


A kérdéstől függetlenül: Nincs is rosszabb annál mikor olvasol egy kérdést és tudod, hogy kb 3 perc alatt arra vennéd rá amire akarod..csak 24 évesen már nem buksz a gyerekekre. :( Miért nem vagyok pedofil?:D Annyira jó világom lenne.. XD

2016. jún. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 October15 ***** válasza:
100%
Kérdező: És talán lestoppoltad vagy mi a retek?:D Aki kapja marja.. amúgy meg ha ráhajt mikor tudja, hogy te akarsz tőle valamit [a tetszik nem minősül annak] akkor marhára nem a barátnőd. Kivéve persze ha akarsz tőle valamit de nem lépsz, akkor totál jogos. Kivéve ha ezt kvázi sportként űzi, az eléggé gáz.
2016. jún. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Nem nagyon beszelnek. Es mi van??
2016. jún. 25. 21:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!