Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek jogosan haragszom...

Szerintetek jogosan haragszom barátnőmre?

Figyelt kérdés
Pènteken lesz a suliba (4,5,6,7,8) osztályosoknak egy buli, és ottan lesz egy ilyen kis verseny olyan "tehetség kutató" féleség.Barátnõmel megbeszéltûk, hogy énekelünk de nem kaptunk semmit amit mind ketten szerettünk volna, ezért választott ö.A számot kinem álhatóm de mégis megtanultam és felakartam, h ossszuk, hogy ki mit énekel.Erre fel azt mondja, hogy õ zongorázik inkàbb egyedül...már 1 hónapja készülünk s nem esett jól,pont hogy most jól tudtam a szöveget....szerintetek jogisan haragszom rá?Vagy én vagyok a rossz?(Helyesírásért elnézéstt)

2015. nov. 14. 18:50
 1/7 A kérdező kommentje:
Egyépként a tavaly is így volt...majd amikor megkértek, jogy énekeljek egy rendezményen akkor kérlelt, hogy énekeljen velem.
2015. nov. 14. 18:53
 2/7 anonim ***** válasza:
Jogosan.
2015. nov. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy csak akkor vállalod a közös szereplést, ha ő is ahhoz tartja magát, amit megbeszéltetek.
2015. nov. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De épp az, hogy készültünk s most csak egyedül akar szerepelni...s mèg engedtem, hogy vàlasszon
2015. nov. 14. 19:02
 5/7 anonim ***** válasza:

Mond meg neki, hogy ébresztő. "Megbeszéltünk valamit, áldozatot vállaltam be érted, és te így köszönöd meg?"

Ha nem tudod átbeszélni vele a dolgokat, és nem érti meg, akkor ne barátkozz többet vele.

2015. nov. 14. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Igen de az van h, hogy mindgyik osztályból 5 produkció jöhet...s mig egy csapat voltunk 5 produkció volt épp így ezért nem mehetek önàlloan mert 6 produkció lenne...és más csapatba már nem vesznek fel, pedig akartak.

.

2015. nov. 14. 19:15
 7/7 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy nem erről volt szó. Ha közös szereplést határoztatok el, közösen készültetek, akkor közösen fogtok szerepelni, nem túrhat ki csak azért, mert ő választotta a számot.
2015. nov. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!