Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kérnétek dolgokat a párotoktól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérnétek dolgokat a párotoktól ha nektek nem lenne?

Figyelt kérdés
Ha lenne néhány szükségletetek, ami fontos lenne de nincs rávalótok kérnétek a párotoktól? Megmondanátok, hogy ez és ez kell drágám légyszi ha lehet vedd meg. Nem káros szenvedélyre, hanem szükségesre, és nem nagy összegek.
2016. jún. 20. 10:06
 1/8 anonim ***** válasza:
56%
Most nem mindegy, hogy tamponra/tisztálkodószerekre gondolsz, vagy egy használt autóra..
2016. jún. 20. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
47%

1. Ahogy az elözö írta, nem mindegy, miröl van szó, ßes hoyg az mennyire szükséges vagy csak jó lenne.


2. Másodszor nem mindegy, hogy mióta vagytok együtt.


3. Az sem mellékes, hogy neked miért nincs rá pénzed: mert nem doglozol, vagy mert pl a közös gyerekkel otthon vagy és ezért nincs saját jövedelmed.

2016. jún. 20. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
8%
Igen. Ha már férfiként ő is rendszeresen kér és megveszem, hadd kérjek kölcsön én is egyszer-kétszer.
2016. jún. 20. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Attól függ, mik?

Én szoktam kérni apróságokat, pl. volt, hogy ő vette meg a bérletemet, mert le voltam égve, vagy adott pénzt, hogy tudjak ebédelni, de ez fordítva is így működik, ma reggel pl. én hagytam otthon neki pénzt, hogy tudjon kaját venni magának.

2016. jún. 20. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
47%
Persze. Kapcsolatban alap, hogy kisegítjük egymást, bármivel. Nem is érdekel, hogy szüksége van-e rá, vagy csak jól esne neki (pl egy koncertjegy). Ha ő szeretne valamit, nem telik rá, de nekem igen, kifizetem. Fordítva is. Ilyen esetben kérni sem kell, a másik automatikusan ajánlja fel. Szerintem az a normális.
2016. jún. 20. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen, ilyesmik, mint tisztálkodószer vagy egyéb apróság, ahogy az utolsó is irta.
2016. jún. 20. 10:31
 7/8 anonim ***** válasza:
30%
Az egyik munkatársnőm kapcsolatai rendre azért siklanak ki, mert amint elkezdenek randizgatni, gyorsan lefekszik az illetővel, majd azonnal elkezd apróságokat kérni, telefonszámláját, hétvégi nagybevásárlását kifizettetni...
2016. jún. 20. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
47%
Nálunk is természetes, hogy kisegítjük egymást, ha valamelyikünk megszorul. Kölcsönösen.
2016. jún. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!