Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Helyre lehet ezt még hozni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Helyre lehet ezt még hozni?

Figyelt kérdés
Az osztályomból elkezdtünk kavarni egy lánnyal mert ki derült ,hogy mindketten szeretjük egymást. találkozgattunk most így nyáron az első találkozásnál meg is történt az első csók. Most az utóbbi pár napban komolyabban elkezdtünk beszélni a kapcsolatunkról.Azt mondta ,hogy szeret és szeret velem lenni de nem igazán akarkapcsolatot kapcsolatot. Valószínűleg én rontottam el mert meg kellett volna kérdeznem ,hogy akar-e a barátnőm lenni vagy ilyesmi. De valamiért mégsem kérdeztem. Nem tudom túl nyilván valónak tünt az egész nagyon járás közelinek éreztem az egészet vagy nem tudom ,hogy fogalmazzak. Elvileg február óta szeret és úgy érzi kicsit már lejjeb ment ez a szerelem és fél ,hogy mi van ha elmúlik? Most kevesebbet beszéltünk ezek után, nem tudom mi tévőlegyek... 16/F

2016. júl. 1. 09:58
 1/9 Egyenes út ***** válasza:
65%
Hmm...
2016. júl. 1. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
67%
#1 xD
2016. júl. 1. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Egyenes út ***** válasza:
56%
#2 ;P
2016. júl. 1. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
#3 :D
2016. júl. 1. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
#4 xP
2016. júl. 1. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 BlackLove ***** válasza:
#5 ^_^
2016. júl. 1. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
#6 :3
2016. júl. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
#7 c:
2016. júl. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Legyél egyenes vele, hogy te mit szeretnél. Ne legyél már ekkora nyomorék omg. Ha meg nemet mondd küld el az anyjába.
2016. júl. 2. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!