Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szakított velem mert nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakított velem mert nem bíztam benne. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Na tehát én egy 14 éves fiú vagyok ő pedig 13 éves lány. 17 napja együtt voltunk és egyébként egy 10-szer biztos hogy összevesztünk már de mindig kibékültünk. És most azért vesztünk össze mert nem bíztam benne, nem hittem el hogy csak engem szeret, mivel azt mondta hogy jár valakivel de kiderült hogy csak viccből mondta. És még ő haragszik rám ezért mert nem bíztam benne. De ha egyszer azt mondta akkor hogy tudtam volna megbízni benne? Egyébként amikor volt a suli akkor együtt mentünk suliba meg együtt mentünk haza. És volt nálam 2-szer és összebújtunk, vagyis csókolóztunk meg ölelkeztünk. Egyébként a szüleinek se mondta el hogy járunk, és csókolózni meg ölelkezni se akar velem hogyha látnak minket. Szerintetek ki volt itt a hibás én vagy ő? És mit csináljak hogy újra összejöjjön velem?

2016. júl. 2. 11:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindketten hibásak vagytok, mert belekezdtetek... A kapcsolat igenis korfüggő és érettség kérdése és ti egyikkel sem rendelkeztek, szóval hanyagold.
2016. júl. 2. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mindketten gyerekesek vagytok, ne erőltessétek a kapcsolatot egyelőre egymással, de szerintem mással sincs értelme. 1-es válaszoló tökéletesen írta.
2016. júl. 2. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De nagyon szerelmes vagyok belé
2016. júl. 2. 12:47
 4/6 anonim ***** válasza:
Hova már? 14 vagy, mindjárt itt a középiskola és kinyílik a szemed előtt a világ. Ez csak az első tini szerelem. Ne erőltesd ha nem megy.
2016. júl. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Na végre kibékültünk :D
2016. júl. 3. 11:01
 6/6 anonim ***** válasza:
ne halgas senkire aki hátráltat manapság a suliban van az igaz szerelem ne hagyjad elmenni mond el menyire szereted és hogy nagyon sajnálod
2016. júl. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!