Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lányok! Hogyan vegyem rá,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Hogyan vegyem rá, hogy velem is foglalkozzon ne csak a tőzsdével?

Figyelt kérdés

Van egy srác aki nagyon tetszik nekem. A probléma az, hogy kb nincs közös témánk. Kedves, tisztelettudó, ha ráírok akkor mindig válaszol de egész nap a tőzsdével foglalkozik. Ilyet még nem láttam, csak tudnám mi a csuda érdekli őt abban annyira. :)

A barátai szerint kicsit furcsán viselkedik mert például nem volt még buliban/fesztiválon pedig felajánlották neki, hogy mehetne velük.

Barátnője szerintem még nem volt, de félek elhívni magunkhoz mert hogy néznw már az ki, hogy egy lány hív el egy fiút, meg persze lehet, hogy nem is örülne az ötletnek.


Mi tévó legyek?



2016. júl. 2. 12:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Pénzes, anyagias pasi. Nem okés, hacsak nem anyagi biztonságot szeretnél. :D


Ha ennyire tetszik, esetleg megkérheted hogy tanítson meg tőzsdézni.


Amúgy meg mi motivál egy állandóan gép előtt ülő pasiban?

2016. júl. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
azt nem mondtam hogy ronda :D
2016. júl. 2. 12:51
 3/5 anonim ***** válasza:
Hogy lehet egy nő ennyire hülye? Olvass utána a tőzsdézésnek és lesz legalább közös témátok és tudni fogod minek nem hagyja abba a témát.
2016. júl. 2. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 likebike ***** válasza:

Egyáltalán mi abban a ciki,hogy te hívod el?Ha ő kéne elhívjon,akkor valószínű,hogy nem fog:1.Azt se tudja,hogy bejön neked;2.Vàrhatnál évekig,amíg befejezné a tőzsdézést

Nem fog az öledbe pottyanni,tegyél is érte valamit.

2016. júl. 2. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Egyet ne tegyél: Ne próbáld meg megvaltoztatni.Ő ilyen,ez érdekli,inkább érdeklődj te is a tőzsdéről,mert tényleg érdekes :D hajrá :D
2016. júl. 2. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!