Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy többet foglalkozzon velem?

Figyelt kérdés
Már több mint egy éve van egy "se veled se nélküled kapcsolatom". Nem találkozunk minden nap mivel mind a ketten dolgozunk suliba járunk, és nem lakunk olyan nagyon közel egymáshoz, bár ez a távolság nem olyan jelentős így nem lehet kifogás semmire. Az utóbbi időben nem törődik velem, nem kérdezi meg van e esetleg hétvégére programom, vagy ha mégis akkor vasárnap délután miután a haverjaival végig lógta a hétvégét. Már szóvá tettem neki ezt párszor, hogy ez nekem nem tetszik. Volt, hogy ridegebben viselkedtem vele, megpróbáltam éreztetni hogy igenis foglalkoznia kell velem, hogyha azt akarja hogy legyen köztünk valami. De szerintem nem fogja fel, hogy az nem elég hogyha facebookon keres vagy minden nap ott beszélünk...

2016. jún. 18. 13:28
 1/1 anonim ***** válasza:

elég egyértelműen nem érdekled annyira, hogy többet foglalkozzon veled. a szerelmet, vágyat nem lehet erőltetni, ha alapból nincs... tényleg azt szeretnéd, hogy azért törődjön veled, mert kihisztizted? keress inkább olyan srácot, akivel passzoltok és kölcsönösen van igényetek egymásra.


23n

2016. jún. 19. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!