Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit érezhet a lány valójában?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit érezhet a lány valójában?

Figyelt kérdés

Pár hete bevallotta a hátam mögött vkinek, hogy tetszem neki. Viszont elég makacs kiscsaj, sztem szeret játszani a fiúkkal, a szemembe nem mondja, írja meg, olyanokat ír hogy én szerelmes vagyok belé, viszont ő nem, érzéseink nem azonosak, stb.

Én biztos vagyok benne hogy játszani próbál velem, mindenesetre elég idegesítő.


2011. júl. 24. 22:02
 1/5 anonim ***** válasza:

Valószínűleg fél, hogy mi van, ha megnyílik előtted.

Lehet neked kéne válaszút elé állítani, hogy mit szeretne, mert neked eleged van a játékból, satöbbi.

Sok sikert :)

2011. júl. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
42%
szerintem menj oda, súgd a fülébe hogy hány centis farkad van és egyből komoly lesz a csaj, VAGY közöld vele hogy 1 menetre nem lenne rossz ha eljönne.
2011. júl. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A tinilányok ilyen idióták csak ennyi a helyzet.Kinéznek egy fiút azt idealizálják a barátnőiknek elmondják,hogy húú milyen szerelmesek,de a kiszemeltnek egy szót nem szólnak és egy szót nem váltanak vele.Ezt velem is eljátszották.


20/F

2011. júl. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 k4lm0p1r1n ***** válasza:
hm. próbáld ki hogy mit csinál akkor ha nem írsz rá, nem hívod fel, nem keresed. VAGY. ha olyan kedved van akkor mondd meg neki hogy te nem barátot keresel hanem barátnőt döntse el hogy ő mit akar, mert így nem látod értelmét annak hogy beszélgessetek. vagy egyéb hasonló dolgok. sok sikert.
2011. júl. 24. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
De azt mondja mindig hogy hagyjam békén. Ezt se tudom hogy játékból vagy komolyan gondolja-e.
2011. júl. 25. 22:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!