Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit gondoljak, most érezhet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoljak, most érezhet akkor valójában?!

Figyelt kérdés

Szóval van egy srác,20 éves aki most jelenleg külföldön tartózkodik,szeptemberben ment ki dolgozni, és egy hónap múlva fog hazajönni.. már egy pár éve egyik ismerősömön keresztül ismerjük egymást, de csak beszélő/köszönőviszonyban voltunk,meg más okok miatt is semmi több. Aztán olyan december körül elkezdtünk beszélgetni így online, és egyre többet,jó hosszú beszélgetéseket lefolytattunk, mostmár olyan szinten,hogy ha hazajövünk,biztos fogunk találkozni.. Ám az a baj,hogy egy kivülálló ok miatt, biztos,hogy nem lehet köztünk semmi ( most mindegy,hogy miért..) de viszont nagyon vonzódunk egymáshoz... Szóval megbeszéltük, hogy ha hazajön, találkozunk majd és mivel ő csak nyáron marad itthon,ezért biztos, nem fog kialakítani komoly kapcsolatot, én meg most úgy vagyok a fiúkkal, hogy nincs szükségem kapcsolatra, ezért úgy döntöttünk kiélvezzük együtt a nyarat, ha értitek mire gondolok...

De viszont ez a srác elég népszerű, látom, hogy sok lánnyal jóban van, sokan odavannak érte, engem ez nem is zavar, mert olyan szinten megismertük egymást, hogy szinte kiöntötte a lelkét nekem, és tudom,hogy megbízik bennem. Bár ettől eltekintve, nem tudhatom más lányokkal nincs-e ilyen jól el, mint velem..

Na de egy pár napja érdekes dolog történt.. megint pont erről dumálgattunk,hogy na ha majd hazajön, milyen jó lesz találkozni stb, és már így nem emlékszem pontosan, de valami olyasmi jött le a dologból, mintha a mi kapcsolatunk járás lenne,tehát együtt lennénk.. hirtelen nem értettem a dolgot, nevettem egyet, és kérdeztem, hogy most miről beszélsz, mi nem vagyunk együtt.. :)

Akkor ő is nevetve elterelte a témát.. De igazából mindig kérdezgeti,hogy mi van a srácokkal, meg tetszik-e valaki nekem, nemrég véget ért egy rövid kapcsolatom ( csak egy hónapig tartott.. :/) és akkor is mikor meséltem neki,azonnal közölte,hogy na ő tudta,hogy nem lesz hosszú stb.. Tehát tök fura az egész,szerintetek valóban érezne komolyabbat is irántam? Igen tudom, ez akkor fog kiderülni, ha ténylegesen találkozunk, de hm.. kicsit meglepő a dolog. Vélemények?

18/L


2011. máj. 3. 23:16
 1/5 A kérdező kommentje:
Annyit még hozzátennék,hogy nem hinném, hogy arra pályázik, hogy szabad legyek, mire hazajön, hisz bárkit megkaphatna csak szexre..
2011. máj. 3. 23:18
 2/5 anonim válasza:
hajjajjajaj! hogy lehetsz ekora sülttök?! persze hogy bejössz neki!
2011. máj. 4. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
:-D:-P
2011. máj. 4. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

nem az volt a kérdésem, ha figyelmesen olvastad el..

tudom,hogy bejövök neki.. kérdés,hogy komoly kapcsolatban gondolkodik-e vagy marad a testiség?

2011. máj. 4. 16:08
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet hogy komolyon gondolkodik de az még igy nem derül ki akkor fog amikor majd találkozgatni is fogtok,majd akkor meglátod hogy viszonyul hozzád,sok sikert:)
2011. máj. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!