Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Normális ha egy kapcsolatban...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha egy kapcsolatban a fiú kevés időt szakít a barátnőjére?

Figyelt kérdés

#párkapcsolat #idő szakítás
2016. júl. 15. 00:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem annyira.De ez elég sok mindentől függhet.Konkretizálnál kérlek?😅
2016. júl. 15. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Folyton "el van foglalva" ,mindig akad valami dolga amiért nem tudunk beszélni. Nem nagyon keress. Ha társaságban vagyunk mintha nem is vele mentem volna és inkább csak másokkal törődik.
2016. júl. 15. 00:23
 3/8 putyííí ***** válasza:
Ha például dolgozik így nyáron vagy mondjuk 200 kmre lakik jah... akkor nem gáz ha ritkán találkoztok. De ha van szabadideje és azt nem a barátnőjével akarja tölteni...fura, milyen hülye ne akarná a barátnőjével tölteni a szabadidejét. Na persze NEM MINDET... de minél többet, ami egészséges.
2016. júl. 15. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
10-15 percre lakik.. És az is zavar még hogy akár hányszor jön ide folyton az van ,hogy meg kérdezi, hogy jó de mit csinálunk? Untatom??..
2016. júl. 15. 00:31
 5/8 putyííí ***** válasza:
Ezt nem jelenteném így ki, hogy untatod. Ha már jártok nem értem miért kell feltétlen programterv,hogy találkozzatok. Persze kell, hogy csináljatok valamit (valami... lásd... mozi, álkatkert, kávézó, kocsma, fesztivál, buli, séta...stb) de tényleg ha már jártok beleférhetne az, hogy 'CSAK ÚGY' találkoztok.
2016. júl. 15. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:)
2016. júl. 15. 00:39
 7/8 anonim ***** válasza:
Dobd a francba!
2016. júl. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is hasonlóan vagyok a jelenlegi barátnőmmel, de én azért mert mar a szakítást fontolgatom mert az idegeimre megy azzal, hogy megállás nélkül pofázik. Ez azt jelenti hogy nincs oda érted. :(
2016. júl. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!