Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Nem szeretem már a barátomat?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szeretem már a barátomat?

Figyelt kérdés
A barátommal 4 hónapja vagyunk együtt, viszont mostanában megváltoztak a dolgok. Úgy érzem, hogy néha idegesít, hogy nem is kivanom ot, neha nem is szeretem megcsokolni. De ugyanakkor szeretem vele tolteni az idomet. Tegnap felvetettem neki a szunetet, es rogton felhivott, hogy szakitani akarok-e, es en elsirtam magam, mert rajottem, hogy megis szeretem. De ma megint azt erzem, hogy nem szeretem. Most akkor mit is erzek?

2016. júl. 17. 01:13
 1/6 savanyújóska ***** válasza:
Ezt csak és kizárólag te tudod eldönteni, mi nem tudjuk megmondani, legfeljebb ötleteket adhatunk, mi lehet. De ha konkrétan idegesít, akkor lehet érdemes elgondolkozni rajta, hogy őt szereted, vagy a kapcsolatot és ami vele jár... Mert ha utóbbit, akkor lehet tényleg szüneteltetni kéne ezt, ha nem abbahagyni...
2016. júl. 17. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is így éreztem. Mi szakítottunk. Iszonyú volt utána. De ha nem szakítasz, akkor is szenvedni fogsz. Azóta eltelt fél év, és nagyon jóban vagyunk. :)
2016. júl. 17. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ezt tényleg csak te tudod eldönteni. A szünetre biztos hogy szükséged van. De elárulom a személyes tapasztalatomat:

15 éves korom óta voltam együtt egy sráccal. 2 évig voltunk együtt, de ezen belül 2-szer szakítottunk. Én szakítottam egyrészt magánügyi dolgok miatt, másrészt azért mert sokszor én is úgy éreztem magam, ahogy most te. Nem az első pár hónapban adódott, de éreztem. Viszont nem tudtam elképzelni az életemet nélküle, ezért folyamatosan visszamentem hozzá. És most tudod hol tartok, 18 évesen, úgy hogy már több mint fél éve nem vagyunk együtt? Boldog vagyok, megtaláltam azt, aki nélkül TÉNYLEG nem tudom elképzelni az életemet. És már nem értem hogy tudtam elpazarolni rá két évet az életemből. Voltak boldog pillanataink, voltak! De a családom kifejezetten utálta őt, emiatt rengeteg vita volt és sírás. És az a néhai boldogság, nem mérhető fel ahhoz, amit most érzek, valaki mással.

Nem tudom hány éves vagy, de én ezen így estem át, és nem bántam meg, hogy sikerült megszereznem azt az erőt, amivel tényleg magam mögött tudtam hagyni az elmúlt két-három évemet. Nehéz volt, mert tényleg mindig megpróbáltam szakítani vele, úgy, hogy újabb kibékülésre ne legyen lehetőség. De akkor még nem tudtam nélküle élni. Most azt nem tudom, hogy tudtam vele élni.

A ti esetetekben nem biztos, hogy ez hozza meg az örömet. De fontolóra kell venni, és ha később a szünet után is ilyen gondolataid-érzéseid támadnak, akkor lépd meg, különben sosem leszel boldog és őt is csak hitegeted.

2016. júl. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem szereted őt igazán csak elvagy vele. A szerelmetek nem fog működni hosszútávon, előbb utóbb haragban fogtok szakítani ami rosszabb lesz. Ha tényleg úgy érzed hogy szeretsz vele lenni de nem szereted igazán akkor legyetek csak barátok. Beszéld meg a pároddal a dolgot megfogja érteni. Tudom hogy neki ez nagyon rosszul fog esni mert nyilván odáig van érted, de sajnos meg kell értenie hogy nem kölcsönös köztetek a dolog és kár folytatni.


Én is jártam ugyanígy hogy a barátnőm kiszeretett belőlem fél év után. Szakított velem, nekem nagyon rosszul esett, akkor 2 hónapig direkt nem beszéltünk, utána elkezdtünk. Én újra akartam kezdeni, de ő mondta hogy felejtsem el, ha azt érzem hogy így a barátság nem fog működni akkor szakítsuk meg egymással a kapcsolatot, maximum ha összefutunk valahol pár mondat erejéig beszéljünk és ennyi. Sajnos így is lett, de túl éltem, lett másik barátnőm akit nagyon szeretek és ő is viszont szeret. Az exemmel időnként írunk egymásnak facebookon meg időnként ha összefutunk szóba állunk egymással mint két ismerős, de ennyi.

Én így örülök hogy ez lett a vége és nem szenvedtünk hónapokat meg éveket és haragba szakítottunk volna.


Nehéz döntés az ilyen de ha tényleg így érzel akkor cselekedj úgy ahogyan a legjobbnak látod.

2016. júl. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2016. júl. 18. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek :) Én 16, ő 17.
2016. júl. 18. 11:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!