Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Tanácstalan vagyok. Mit tegyek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanácstalan vagyok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szóval 1 éve 3 hónapja van egy kapcsolatom. Én 16 éves vagyok (lány) a fiú pedig 18 éves. Az van hogy mindent meg akar nekem mondani egyszerűen szó szerint mindent. Megmondja hogy milyen ruhákat vehetek iskolába, az utcára vagy akárhova. Nem mondhatja senki hogy "r@bancosan" öltözködöm mert tökre átlag cuccokat veszek fel. De például most hogy nyár van megtiltja hogy egy alap rövidnadrágot vagy egy toppot felvegyek mert hogy az "mutatós". A másik hogy nem sminkelhetem magam pedig nem sminkelem magam erősen van amikor egyáltalán nem de azt mondja undorító. Nem lehet a saját facebook-om nem lehet a sajátom mert tudnia kell a jelszavam és járkál benne. Ha megváltoztatom a jelszavam meg van sértődve. Nem mehetek el sehová mert mindig azt mondja csak ha velem van együtt mehetünk akárhová. Apró dolgokon megsértődik. Hozzáteszem kórházba is kerültem egyszer mert bevettem nyugtatókat miatta mert folyamatosan csak a vita van köztünk. Most ne írjátok hogy 16 évesen nem gyógyszerezni kellene...mert nem mindenki értheti ezt...szeretem őt...de kikészít lelkileg és esküszöm ha nem beszélünk nyugodtabbnak érzem magam. Most külföldön van rokonoknál és van egy 17 éves unokatestvére de arra a lányra tényleg lehet mondani hogy r@banc, és küldtek nekem egy képet tegnap ahol úgy ölelkeznek hogy a barátom majdnemhogy a melleit fogja ..lehet betegesnek hangzik de így van sokan kiakadtak rajta akiknek mutattam hogy mi a véleményük róla. És meg is volt hülyülve kb. szart a fejemre mikor a lánnyal volt. Azért tudom milyen ez mert volt már ilyenben részem hogy az apámra rá volt akaszkodva a saját unoka huga. Ez a szitu most ugyanez. Engem már ez az egész kiborít és egyszerűen tehetetlen vagyok...nem tudom mit tegyek...kérlek segítsetek..CSAK NORMÁLISAK..nem vagyok kíváncsi a bunkókra..
2016. júl. 17. 12:20
 1/10 October15 ***** válasza:
100%

Hmm, nem mehetsz nélküle utcára, nem vehetsz fel olyan ruhákat amik nem takarnak kb mindent, nem sminkelhetsz, nem lehet privát szférád, ő pedig az unokatestvérével "kavar". Az megvan, hogy gyakorlatilag egy muszlim csávóval jársz? XD


Jah tényleg nem mindenki értheti ezt.. pl te sem érted.:D Szerencsére vannak akik gondolkodni is tudnak..


Nyilvánvaló szépen add ki az útját és legközelebb gondolkodj mielőtt összejössz valakivel.


24F

2016. júl. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Figyelj kérdező, a legnagyobb együttérzéssel mondom.. DOBD KI! Nem az alatvalója vagy, nem tűrheted azt sem ,hogy a facebookodba turkáljon, azt meg pláne nem ,hogy megmondja azt ,hogy milyen ruhát viselhetsz!Már elnézést de ez az ember beteg.

Tudom kérted ,hogy haggyuk a gyógyszerezést, de ezt nem birom ki. Nem csinálhatod ezt magaddal, ennyire te sem lehetsz naiv, képes lennél majd együtt élni egy ilyen emberrel? Hahó, ébresztő az életeddel játszol, annyi szép dolog van az életben, és fiatal vagy..ne pazarold az idődet.

Nem tudom ,hogy normálisnak tartod-e a válaszom, de nem is érdekel. Ne a válaszolók miatt, hanem magadd miatt higgadj le, és gondolkodj el rajta ,hogy még is mit szeretsz még mindig benne.

2016. júl. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
2. válaszoló teljesen igazad van és teljesen normális választ adtál köszönöm szépen.
2016. júl. 17. 12:52
 4/10 A kérdező kommentje:
1. válaszoló neked is köszönöm.
2016. júl. 17. 12:58
 5/10 anonim ***** válasza:
most nem értem, hogy milyen tanácsokat vársz.. senki nem fogja azt mondani, hogy ez normális és tűrj tovább..
2016. júl. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hát eseleg olyanokra várok hátha tud valaki segíteni hogy lehessen rajta változtatni...
2016. júl. 17. 16:05
 7/10 anonim ***** válasza:

Ezen nincs mit változtatni. A leírás alapján egyáltalán nem olyan embernek tűnik akinek a véleményét a dolgokról sity-suty meg lehetne változtatni. Ki kell dobni. Akkor is, hogyha ígéri a változást (talán ígérni is fogja, hogy más lesz minden). Mert ugyebár az ilyen ígéretek 1 hétig tartanak.

Dobd ki és kész.

2016. júl. 17. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Te lehet hogy Kim Dzsong Unnal jársz... :D De viccet félre téve én is azt tudom mondani, hogy el kell küldened őt, mert ez így nem állapot. Ő nem a szerelmed, hanem az irányítód. Ez nem működhet, nem hagy élni.
2016. júl. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat..teljesen igazatok van ezen már nincs mit átgondolni hiszen ebben az 1 évben ezerszer bocsájtottam meg óriási dolgokat...és ez így nem megy..véget kell vetni..még egyszer köszönöm szépen a válaszokat..legalább most már teljesen ismeretlen emberek véleményét is tudom és ez most arra is vezet hogy tényleg ennyi...
2016. júl. 17. 17:51
 10/10 A kérdező kommentje:
Szakítottam vele.
2016. aug. 6. 19:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!