Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért kapok defektet állandóan...

Bariii kérdése:

Miért kapok defektet állandóan ugyanúgy már harmadjára?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy krosszenduróm, és nyáron kaptam defektet hátra, és a csöcs teljesen kiszakadt. Vettem bele új belsőt , a csöcsön az anyákat lazára tettem, ha esetleg elforogna ne feszüljön és tépje ki. De most megint. Elmentem motorozni akkor még nem éreztem semmit aztán kb 10 perc után halotam h lapos. Előtte endurózni voltam vele (kb 30km erdős úton).Hazajöttem fel akarom pumpálni és amint belefújok egyből hallani is hogy jön ki a levegő. A külsőt végigtapogattam, szerintem nem abba van valami.. A felnire a belsejére rátekertem 1 egész szigetelőszalagot. Mi lehet a baj?? Nemhinném hogy csupán véletlen lenne. Ezzel a belsővel nem futott 100km-t összesen.. :(

Segítsetek légyszi! Mindent szívesen fogadok!

Válaszotokat előre is köszönöm!!



2014. dec. 26. 17:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Rossz, avas régi gumi, mindent összeszed.
2014. dec. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ezt most nem értem :S A külsőre gondolsz?? Az Michelin és szinte új volt mikor megvettem 3 hónapja.. :S Vagy mire gondoltál?
2014. dec. 26. 17:51
 3/8 anonim ***** válasza:
gumis. Majd megmondja mit lát rajta. De valami nem stimmel ha így el tud mozdulni a gumi.
2014. dec. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Milyen nyomásra szoktad fújni a kereket?
2014. dec. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem szoktam megmérni, csak úgy érzésre :D
2014. dec. 26. 20:25
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát tán meg kéne, és olyan 2 bar alatt ne legyen.
2014. dec. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Egyébként 110/90 es külsőhöz milyen belső kéne???
2014. dec. 29. 11:18
 8/8 anonim válasza:
vegyel mousse-t
2020. márc. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!