Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogy bírja ki nélkülem 3...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy bírja ki nélkülem 3 napig ha elméletileg szeret?

Figyelt kérdés
A párommal már 9 hónapja vagyunk együtt, mindig volt egy két nap kihagyás, amikor nem beszétünk, de egyszer sem miattam. Ez a 2. olyan alkalom, amikor egyhúzomban 3 napon keresztül nem írt, nem hívott, nem találkoztunk. Hiába írok neki, nem ír vissza. Ideje lenne rám! Igaz, dolgozik, de én ha valakit szeretek akkor egy óra a minimum amit naponta szánok rá,bármilyen fáradt is vagyok. Beszéltünk már erről, tudja, hogy szükségem lenne a több kommunikcióra, de ezt nem adja meg, ezen kívül pedig minden mást. Mikor ezen összeveszünk, utána egy hónapig minden rendben, érdeklődik felőlem, stb, de utána kezdődik minden elölről. Én szeretem őt, de ez így nekem nem megy... ti mit tennétek a helyemben? 17/l a szerelmem 18/f
2016. júl. 24. 11:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%
... A szerelem nem arról szól, hogy onnantól minden egyes percben együtt kell lenni. Sőt, egyáltalán nem is egészséges folyton együtt lenni, mert egymás agyára mentek. Kell a távolság, a külön töltött idő a jól működő kapcsolathoz. És ez nem jelenti azt, hogy ne hiányoznál, vagy ne szeretne.
2016. júl. 24. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
De itt nem arról van szó, hogy egy nap nem találkozunk. Hanem 3 napon keresztül azt sem tudja mi van velem! Ez már nem az egészséges külön töltött idő...
2016. júl. 24. 12:58
 3/11 anonim válasza:
78%
Egyet értek az egyessel. Három nap szerintem még bőven az egészséges külön léten belül van. Ha jól értem több hónapja jártok. Szóval nem egy teljesen friss kapcsolatról van szó. Normális, ha pár napig nem beszéltek. Gondolom mindkettőtöknek van a másikon kívűl is élete (gondolok itt munkára/barátokra/haverokra).
2016. júl. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
86%

azért egy 5 perces hívás senkinek se fáj kedves válaszolók.. :D

am lehet már az agyára mentél a sok nyomulásoddal, azért is ignorál. Kicsit vegyél vissza, vagy ne is keresd egyáltalán és majd kiderül.

2016. júl. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
83%
Mi majdnem 11hónapja vagyunk együtt a barátommal ugyanez a kor! Én 17/l a barátom 18/f. Kell a fiúknak egy kis szabadság hogy ne lógjunk folyton a nyakukba! Nekem is nehéz de szeretem szóval kibirom neked is ezt ajánlom :)
2016. júl. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Szerintem se egy kicsit vegyel vissza, hanem nagyon sokat. Az ideire mesz igy barkinek.

Forditsd meg a helyzetet. O csinalja ezt veled. Es "tul nyomja", na akkor mi van? Ha figyelsz egyebent, mindenki ezt mondja.

Engedd szabadon! Ne akarj uralkodni rajta es ha nem torik be hat erzelmileg zsarolni. Ezt csinaltad "Mikor ezen összeveszünk, utána egy hónapig minden rendben".... ez az; erzelmi zsarolas. Eddig tart es ennyi az eredmenye.

A hiba benned van kislany! Rosszul gondolkodsz. Csinalj rendet a fejedben! :)

2016. júl. 25. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Már megbocsássatok... kéthetente egyszer ha tudunk találkozni és tényleg nagy elvárás lenne napi 5 perc telefonon beszélgetés? Nem folytom meg őt, nem várom el tőle, hogy fél napon keresztül beszélgessünk. Soha nem zsaroltam őt, soha nem kértem, h változzon meg miattam. Mindig azt mondtam, h miattam ne változzon meg, egy ember miatt sem érdemes, mert akkor mások az igényeink, nem vagyunk egymáshoz valók, nem kell feltétlenül együtt lennünk. De ő mindig változni akart magától, és megígérte, h gyakrabban fogunk kommunikálni. Minden más teljesen rendben van ezen kívül. És ne mondjátok már, hogy az normális, hogy azt sem tudja a barátnőjéről, hogy kórhzban van...
2016. júl. 25. 11:14
 8/11 anonim ***** válasza:

Szerintem tulporgeted magad :)

nem vagy korhazban....kezdjuk itt. Nem kell feltetelesmodban a legrosszabbra gondolni. Igy akar a temetesedre is keson jott el :) Szoval vegyel vissza egy csoppet.

A dolog ugy szokott mukodni, hogy "nekem ez az igenyem". Ha te ennek nemfelelsz meg....kovetkezo.

Vedd eszre hogy onmagaddal vagy ellentmondasban. Azt irod nem akarod hogy miattad megvaltozzon. De nem hiv magatol, te hisztizel, aztan hiv egy honapig....tehat onmagatol nem csinalja....akkor megis csak azt akarod hogy valtozzon. Azt mondod nem "zsarolod"; a hiszti, a siras, es egyebb mas furfangos "kezelesek" mind az. Valamit el akarsz erni, amit o magatol nem csinal.

Vedd lazabbra a dolgot! Igy csak sajat magad porgeted fel. Ezt nem o csinalja veled, hanem te onmagaddal.

2016. júl. 25. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Most nem vagyok kórházban, de a legutóbbi iéyen alkalommal ott voltam! És eléggé félreértettétek ezt a kérdést, úgylátszik nem fogalmaztam elég érthetően... mindegy...
2016. júl. 26. 13:00
 10/11 anonim válasza:

Én annyira nemértem a többi válaszolót, előre félnek hogy kihűl a kapcsolatuk,azért kényszerítik magukat hogy napokig ne beszéljenek a párukkal? :D Ez lenne a normális? Szerintem nem. Nem ettől lesz tartós egy párkapcsolat.

Igazad van kérdező. Legalább annyira felhívhatna,hogy jól vagy-e.Mert szerintem akik szeretik egymást,oké,töltsenek külön akár több napot is ha úgy esik jól,de csak azután,hogy tudják jól van a párjuk! 3 éve vagyok együtt a barátommal,és mi elég gyakran is találkozunk de emellett minden nap úgy feszünk le aludni,hogy tudjuk,hogy jól van a másik. Nem kell ehhez egymás nyakán lógni,én nem tudnék úgy nyugodtan aludni hogy fogalmam sincs mi van a barátommal.

Szóval én teljesen megértelek. Lehet,hogy ő tényleg alapból ilyen,de akkor ti nagyon különböztök és nem biztos hogy hosszabb távon jót fog tenni neked ez a kapcsolat :/ 19/L

2016. aug. 14. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!