Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Tiltják tőlem a barátnőmet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tiltják tőlem a barátnőmet nagyon. Mitévő legyek?

Figyelt kérdés

Az elején: 16 éves voltam,ő 17,mikor megismertem nyáron.Az ősök már akkor is ellenezték,mondván,hogy mit akarna tőlem idősebb csaj,meg a külsejére hivatkoztak. De nekem tetszik.Tudni kell,hogy nagyon erős személyiség,agresszív is volt az elején es kissé butus is néha.De utána ezeket a kirohanásokat megbánta.A szüleim munkamániásak,egész életük a meló körül forog.Elvárják,hogy otthon s hétvégeket segítkezzem. A barátnőm elvárta,hogy a hétvégét vele töltsem. Úgy határoztam,hogy a bnőm mellett maradok,viszont a melót meg minden szir szart amit kitaláltak a mániából,megcsináltam hétköznap. Teltek múltak a hónapok,a két ellentét a szülők és a baratnőm között egyre éleződött,mindkettejük viselkedése vont magaután következményeket,végül kitiltották a házunkből a barátnőmet.Nemgond,többet voltunk náluk.Hétvégente :pénteken 2re mentem hozzá,szombaton hazamentem 9től kb 1-2ig,aztán vasárnap pedig este. Hétköznap 1-1 órára találkozunk néha.Most,betelt a pohár már,végleg eltiltották,a fekete földig lemondták őt,nem találkozhatok vele meg semmi sem...egyszerűen gyűlölik,mertnszerintük miatta lettem olyan amilyen.Mellesleg a húgom sem csípi őt,mivel szerinte nagyon buta velem.De ők azt nem látják,hogy annó megbánta ezeket,rögtön az esetek után. Mára már meg teljesen megváltozott.Mitévő legyek

...szeretem őt...beszélni nem lehet az ősökkel...két tűz között...



2016. júl. 3. 23:45
 1/3 anonim ***** válasza:
57%
Férfi vagy bszki, vagy mi, állj ki magadért..
2016. júl. 4. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

No lassítsál csak egy kicsit, Don Juan! :)


Mi ez az "aggresszív", "időnként buta", meg "derögtönmegbánja"?

2016. júl. 4. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Gyorsan felkapja a vizet. Irreálisan látja a dolgokat,veszekszünk néha. De ez azért,nert hirtelenharagú. Szerintem ez nem nagy bűn. Mára már teljesen megváltozott.
2016. júl. 4. 11:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!