Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Társfüggő lennék?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társfüggő lennék?

Figyelt kérdés
Nem erzem magam egesznek barat nelkul. Elonyben reszesitem amit o akar es felek egyedul lenni :( hogyan tudnam ezt lekuzdeni? Kb nincs egy onallo gondolatom se
2016. júl. 25. 10:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Foglald el magad, ami kitölti az űrt.

Egyébként sok ember így van ezzel.

20/F

2016. júl. 25. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Figyelj!

Azért mert félsz a magánytól ne legyél olyan párkapcsolatban, ami csak erőltetve van. Szerintem a fiúk nem szeretik ha egy lánynak nincs önálló gondolata.

Inkább keress nagyon jó barátokat és legyél sokat velük. Várd ki inkább amíg jön egy igazán belevaló srác aki megfelel neked. :D

Remélem tudtam segíteni :D

16/L

2016. júl. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Találj valamit amire rá tudsz függni lehet sorozat főzés amit szeretsz. Talán be válik. Ismerős általában jó ha van valaki aki bele tud vinni mindenbe de ha nincs akkor nem tudod mit csinálj.
2016. júl. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha barátokra van szükséged akivel lehet dumálni, akkor írj nyugodtan. :)
2016. júl. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!