Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Biszex vagyok, de már régóta...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszex vagyok, de már régóta együtt vagyok egy fiúval? L16

Figyelt kérdés

na szóval az a helyzet hogy egy ideje már rájöttem hogy mi a helyzet, ugyan is volt egy lány barátom akinél sokszor ott aludtam és volt amikor alvás közben hozzám bújt, sokszor ölelgetett, de csak viccből (100% hogy heteró) de igazából nekem nagyon jól esett ha ilyen helyzetbe kerültem egy lánnyal,

már egy jó ideje együtt vagyok egy fiúval és ő elég komolyan is gondolja (1 éve vagyunk együtt) de azt érzem hogy szívesen kipróbálnám hogy milyen lehetne pl a csók egy lánnyal, de nem akarom ott hagyni a barátomat megcsalni meg végkép nem, ti mit tennétek??



2016. júl. 26. 10:12
 1/8 A kérdező kommentje:
azt elfelejtettem oda írni hogy rajtam kívül senki nem tudja
2016. júl. 26. 10:14
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
ez sztem amúgy csak természetes kíváncsiság
2016. júl. 26. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Hope99 válasza:
100%
Sokat olvastam arról,hogy ebben a korban hajlunk a saját nemünk felé,de igen,puszta kíváncsiságból.Ha szereted a barátod,jól érzed magad vele,és ő is szeret,akkor ez a pillanatnyi zavar tényleg nem ér meg egy szakítást,vagy megcsalást.16F
2016. júl. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki emlegeti, hogy természetes kíváncsiság... olyan nincs. Én pl. sosem, semmilyen korban nem vágytam arra kíváncsiságból, hogy más farkával játsszak. És egyik hetero sem akar semmit a saját nemétől.


Aki érdeklődik, az nem 100% hetero, ennyi.

2016. júl. 26. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
A p unci próbáj az evés. Nemcsak a pudingé.
2016. júl. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
31%
Engem is érdekel, de nem vagyok bi, és a fiúmat (ha lenne persze) biztos nem hagynám ott ezért. :D szájrapuszim volt már lánnyal, semmi extra, ugyanolyan, mint egy fiúval :D de persze én csóknál tovább nem mennék egy lánnyal sem 14/l
2016. júl. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
nem hiszem hogy csak kívácsiság lenne mert volt amikor egyik barátnőmmel voltam és elég erős késztetést éreztem hogy meg csókoljam, amúgy is aranyosnak tartom de akkor valamiért nyíltabb volt velem szemben (természetesen ennek egy jelét se mutattam ki felé)
2016. júl. 26. 18:12
 8/8 anonim ***** válasza:

ha egy lánnyal csalod meg az nem megcsalás,hanem nyalakodás.

A csók is csak barátnős puszi.

De esetleg vesdfel a 3as sex(ha már sexeltek) lehtőségét.

Vagy csak kerits egy bi csajt aki nagyonjó barátnőd lesz...nagyon hamar,és néha aludjon nálad,akkor "játszhattok" egymással soha senki nemfogja magtudni.Ha ott a barátod akkor lehet,hogy biztatni fog egy csókra,tapizásra,simizésre én így jártamel amikor a barátnőm nálunk aludt a barátnőjével.(szerintem többet is kérhettem volna de valamiért nem tetttem)

2016. júl. 27. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!