Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Higgyek vagy ne higgyek a fiúnak?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Higgyek vagy ne higgyek a fiúnak?

Figyelt kérdés

Gyerek korunk óta ismerjük egymast. Sokszor adta kicsiként is a tudatomra h tetszek neki meg szerelmes. Nekem is tetszik, most régóta kavarunk. És hát szorosabb a viszony koztunk, de én nem igazán hiszem el neki amit mond. Igazából az van, hogy pettingelni akar, de a szexet még nem hozta fel, hogy szexelni is akar... Elég neki egyenlőre a petting.

És hogy komoly kapcsit akar velem. De nem tudom h csak dugni akar vagy tenyleg a pettingel hiányolja es normális lenne minden.

Szerintetek?


2016. aug. 3. 01:08
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

" mert mikor nem engedem h fogdosson , akkor lehangolódik, bedurcázik és mondja hogy majd engedi más neki..... "

Szánalmas ez a viselkedés. Mint egy sértődött óvodás. Igazi gyenge jellem...

NE HIGGY NEKI,mert a tested jobban érdekli, mint a szíved....

2016. aug. 3. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

#8 : nem bántott még meg senki , meg nem használtak ki. De attól félek, hogy mivan ha tényleg csak kihasználna.... Persze Ő azt mondja, h komolyan gondolja.

Meg azt is mondta már , hogy ha nekem valami túl gyors, akkor szóljak...

De érdekes módon hiába esik Neki rosszul, hogy nem csinálhatja azt amit akarna, DE valamilyen módon mindig vissza jön , es kihív , hogy talizzunk...

2016. aug. 3. 12:17
 13/13 A kérdező kommentje:
Meg azt se tudom elképzelni, hogy mivel kicsi kora óta tetszem neki, csak így ilyen hamar AZ miatt lemond rólam...
2016. aug. 3. 12:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!